TAVO VAIKO premjeroje – sniego žmogaus legenda atvirkščiai: animacinė komedija MAŽOJI PĖDA

Šeimos sekmadienis teprasideda nuo linksmo filmo! Šį sekmadienį, spalio 14 d. pasinaudokite proga per TAVO VAIKO premjerą pirmieji pamatyti išmoningai lietuviškai dubliuotą linksmą animacinę komediją „Mažoji pėda“ – visuos kino centruose „Forum Cinemas“.

Mums sunku patikėti, kad kalnuose aukštai kalnuose gauruoti didžiapėdžiai sniego žmonės, o jiems sunku patikėti, kad kažkur po debesimis kalnų papėdėse gyvename mes – žmogučiai mažutėmis pėdutėmis. Nepaprastai linksmas filmas „Mažoji pėda“ pasakoja tokią atvirkštinę istoriją: kas nutinka didžiapėdžių pasaulyje, kai vienas jaunas sniego žmogus sutinka tą, ką manė neegzistuojant – žmogų.


Aukštai kalnuose, patikimai saugomi šalčio ir gausybės sniego, gyvena laimingų kailiniuotų milžinų gentis. Joje jau nuo senovės sklando legenda apie mitinį mažapėdį – į juos pačius panašią, tik žymiai mažesnę būtybę. Vieną dieną tokią būtybę pamato geraširdis Migo. Tačiau juo niekas nepatiki! Migo supyksta ir iškeliauja žemyn nuo kalnų ieškoti įrodymų, kad mažapėdžiai išties egzistuoja. O jei pavyks, netgi pargabenti kokį vieną namo ir taip visiems galų gale užčiaupti burnas.
„Vičiukų maištą“, „Už tvoros“, „Smurfus 2“ ir daugelį kitų smagių filmų visai šeimai sukūręs prodiuseris, scenaristas ir režisierius Karey Kirkpatrickas kartu su „Šreko“, „Batuoto katino“ ir „Kung Fu Pandos“ animatoriumi Jasonu Riesigu suvienijo jėgas tam, kad papasakotų kitokią sniego žmogaus istoriją apie draugystę, drąsą ir atradimo džiaugsmą.


Animacinė komedija „Mažoji pėda“ savo išmone ir smagiais pokštais sužavės tiek mažus, tiek didelius. Ir pradžiugins profesionaliu lietuvišku įgarsinimu: filme lietuviškai dubliuoti ne tik herojų dialogai, bet ir daina „Stebuklingas pasaulis“ – ją įdainavo Gelminė Glemžaitė.
Pasinaudokite proga filmą „Mažoji pėda“ pamatyti pirmieji – tik per TAVO VAIKO premjerą spalio 14 d. (sekmadienį) visuose kino centruose „Forum Cinemas“.


Spalio 14 d. TAVO VAIKO premjeros seansai su filmu „Mažoji pėda“ vyks:


• 10.20 val. Vilniaus „Forum Cinemas Akropolis“


• 11.20 val. Vilniaus „Forum Cinemas Vingis“


• 10.30 val. Kauno „Forum Cinemas“ (Akropolis)


• 10.30 val. Klaipėdos „Forum Cinemas“ (Akropolis)


• 10.30 val. Šiaulių „Forum Cinemas“ (Akropolis)


• 14.50 val. Panevėžio „Forum Cinemas“ (Babilonas)


Daugiau informacijos: http://www.forumcinemas.lt/Event/306398/


Filmas Mažoji pėda
Filmas Mažoji pėda
Forum Cinemas nuotr.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis