Gimė neįprastai didelio svorio naujagimis

Prieš pat 2019 metų sutikimąvienoje Teksaso (JAV) ligoninių gimė neįprastai didelio svorio naujagimis berniukas.

Įprastai naujagimiai gimimo metu sveria 3-3,5 kg, o Ali (toks berniuko vardas) gimė sverdamas 6,5 kg. Tai antrasis Teksase gyvenančių Jennifer ir Erico Medlockų vaikas. Dukrytė Annabelle gimė taip pat šiek tiek didesnio svorio – 4,5 kg, tačiau jos broliukas nustebino ir tėvus, ir ligoninės personalą. Jiems tai buvo visų laikų didžiausio svorio priimtas naujagimis.


Berniukas gimė po cezario pjūvio operacijos. Dėl neįprasto gimimo svorio bei nustatyto mažo cukraus kiekio kraujyje jis ligoninėje buvo atidžiai stebimas medikų, čia praleido visą savaitę ir tik tada buvo išleistas į namus.
Kaip CBS televizijai sakė tėvai, jiems abu jų vaikai prilygsta stebuklui, mat Jennifer anksčiau buvo diagnozuotas policistinių kiaušidžių sindromas. Medikai buvo užsiminę, kad pora vaikų gali išvis nesusilaukti. Po gydymo moteriai pavyko pastoti ir išnešioti dukrelę, dabar – sūnų.


Interviu tėvai sakė, kad yra laimingi ir šeimos planavimą užbaigė. Ir tėtis, ir mama yra muzikai, tad interviu metu ant rankų snaudusiam sūneliui pradėjus bruzdėti, jie uždainavo lopšinę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis