Unikalus TAVO VAIKO projektas suvienijo 100 Lietuvos šimtmečio kūdikių

Žurnalas TAVO VAIKAS vasario mėnesį švenčia jau 27 savo gimtadienį. Kadangi 2018 metai buvo ypatingi visai Lietuvai – Lietuvos šimtmečio metai, juos vainikuoti žurnalo kūrėjai nusprendė unikaliu projektu.

Visus metus Lietuva minėjo savo Nepriklausomybės šimtmetį. 27–ąjį gimtadienį švenčiantis žurnalas „Tavo vaikas“, artėjant Vasario –16–ajai ir baigiantis jubiliejiniams metams, pristato gražų jų baigiamąjį akcentą – į vieną būrį sukvietė 100 kūdikių, gimusių Lietuvos šimtmečio metais – 2018.


Vasario mėnesio numeryje skaitomiausias Lietuvoje žurnalas tėvams pristato projektą „Šimtmečio vaikai“. „Nufotografavome 100 kūdikių, gimusių 2018 metais – tiek, kiek atkurtai Lietuvai metų. Dėkojame visoms mumis patikėjusioms šeimoms – jauniausias šimtuko mažylis buvo vos kelių mėnesių kūdikėlis, vyriausieji – gimęs sausį ir iš karto po įsimintos datos, 2018 metais Vasario 16–ąją, kai visa Lietuva griausmingai minėjo savo valstybės šventę“, – pasakoja vyriausioji redaktorė Gitana Šeštokienė.


Šimtmečio vaikai
Šimtmečio vaikai
TAVO VAIKAS


Ypatingas vasario mėnesį ir „Tavo vaiko“ viršelis. „Lietuvos centriniame valstybės archyve suradome daugiau nei šimtmečio senumo nuotrauką, kurioje įamžinta dar visai maža būsimoji Lietuvos prezidento Kazio Griniaus žmona ir bendražygė Kristina Arsaitė–Griniuvienė. Norėdami atkartoti šį kadrą, ieškojome ilgų, tamsių plaukų mažylės. Simboliška, kad Barborą (1 m. 9 mėn.) radome Kaune – laikinojoje sostinėje“, – pasakoja projekto „Šimtmečio vaikai“ idėjos autorė ir žurnalo redaktorė Rūta Rukaitė.


TAVO VAIKO viršelis ir archyvinė 1899 metų Abelio Zilberšteino nuotrauka, joje – Kristina Arsaitė–Griniuvienė.


2018 metais, kai Lietuva šventė savo šimtmetį, gimė 28 212 vaikų, tai yra 484 (1,7 proc.) mažiau negu 2017 metais. Žurnalas ir portalas „Tavo vaikas“ jau daug metų yra pripažinti savo srities lyderiai, patikimi tėvų pagalbininkai, padedantys auginti vaikus su meile, nenaudojant jokio smurto, ir patariantys, kaip išspręsti įvairias kylančias vaikų auklėjimo problemas.


Už pagalbą kuriant ypatingą žurnalo numerį dėkojame Vilniuje esantiems „Vilkės namams“ ir visiems projekto rėmėjams.


TAVO VAIKO vasario mėnesio žurnalo viršelio modelis – Barbora, fotografė Nendrė. Fotografuota „Provanso fotostudijoje“, suknelė – „Nikolia“.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis