Neįtikėtina, bet akivaizdu: moteris pagimdė šešetuką pati ir per rekordiškai trumpą laiką

Amerikietė per rekordiškai trumpą laiką natūraliai pagimdė šešetuką. Tai itin retas atvejis, nes įprastai daugiau kaip du vaisius nešiojančios nėščiosios būna planine tvarka nukreipiamos cezario pjūvio operacijai. Šįkart jos neprireikė.


Viena moteris JAV Teksaso valstijoje per rekordiškai trumpą laiką pagimdė šešetuką. „Woman's Hospital“ ligoninė Hiūstone patvirtino, kad Thelma Chiaka praėjusį penktadienį susilaukė keturių sūnų ir dviejų dukterų, apie tai praneša naujienų agentūra ELTA.


Anot amerikiečių žiniasklaidos, tam gimdyvei teprireikė devynių minučių. Ir - moteris kūdikius pagimdė pati, cezario pjūvis jai nebuvo atliekamas. Jau ir pati tikimybė susilaukti šešetuko yra itin maža. Ligoninės duomenimis, šešetuką pagimdo tik viena moteris iš 4,7 mlrd.


Mažyliai šiuo metu yra naujagimių intensyvios terapijos skyriuje. Jie sveiki ir jaučiasi gerai. Naujagimių svoris buvo nuo 400 iki 500 gramų. Kaip pranešė ligoninės atstovai, visų naujagimių būklė yra stabili, jie turės kurį laiką praleisti ligoninėje, kol priaugs svorio, taip pat bus stebimi dėl galimų neišnešiotukams būdingų sveikatos problemų.


Gerai jaučiasi ir gimdyvė. Ligoninės feisbuko paskyroje įdėta gydytojų apsuptos ir besišypsančios moters nuotrauka. Kaip informuoja užsienio žiniasklaida, motina jau apsisprendė dėl abiejų dukterų vardų, jas pavadino Zina ir Zuriel. Keturių berniukų vardai kol kas dar nežinomi.


Ligoninė, kurioje pasaulį išvydo šešetukas, šia proga savo feisbuko paskyroje pasveikino laimingą mamą ir publikavo nuotrauką.
Priminsime, kad daugiausiai vienu metu gimusių ir išgyvenusių vaikų pasaulio rekordas priklauso Nadyai Suleman, kuri aštuonetuką pagimdė 2009 metų sausį, būdama 33 metų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis