Startuoja MAMŲ MUGĖS antrasis etapas: didžiausių nuolaidų dienos ir labdaros išdalijimas

Šiandien, kovo 28-ąją, po asortimento papildymo prasideda antras „Mamų mugės“ etapas. Šį vakarą vyks pirkėjų laukiamas ilgasis vakarinis apsipirkimas, nes mugė dirbs net iki 20 val., o sekmadienį, paskutinę mugės darbo dieną, pažymėtoms prekėms bus taikomos nuolaidos net iki 70 procentų.

Mugės tikslas - ne parduoti, bet pasidalinti


Mugė tik trumpam pirkėjams buvo užvėrusi duris, kad atnaujintų asortimentą. Šiandien salę užtvindė antro etapo dalyviai su vaikiškais drabužėliais ir daiktais prikrautais vežimėliais. Tarp mugės dalyvių buvo galima sutikti ne vieną žinomą mamą. Nora Lapinskienė, žurnalistė, klinikos vadovė, sakė, kad su dukryte Emilija Goda „Mamų mugėje“ dalyvauja jau trečius metus. Ją paskatino dalyvauti „Mamų mugės“ savanoriams mokymus vedanti aktorė, radijo laidų vedėja Kristina Savickytė. „Viena mugė pasibaigia, kitai pradedame ruoštis. Rūšiuojame išaugtus rūbelius,

kuriuos nešime parduoti į mugę, o neparduotus paaukosime labdarai. Registruojamės kaip dalyvės, spausdiname ir tvirtiname etiketes. Mes nešame tik gerus daiktus, už kuriuos esame mokėjusios ir dešimteriopai daugiau, o mugėje parduodame tik po kelis eurus. Brangiausiai - 12 eurų - esame įvertinusios striukę, kuri nauja kainavo kelis šimtus eurų. Tai sakau todėl, kad ir kiti žinotų, jog mugėje galima vaikams nupirkti labai gerų daiktų už nedidelę kainą“, – teigė N. Lapinskienė.


Nora Lapinskienė su dukrele
Nora Lapinskienė su dukrele
Organizatorių archyvas


Ji taip pat sakė, kad tikrasis motyvas, kodėl dalyvauja tokioje mugėje ir skiria tam laiko, yra tai, jog nori, kad dukra suprastų, jog yra prasminga, kai daiktai gyvena ne vieną gyvenimą, ypač jei jie geri. „Mes, į mugę atnešusios daiktus, tikimės, jog jie, mūsų prižiūrėti ir išsaugoti, gyvuos ne tik antrą, bet ir trečią, ir ketvirtą gyvenimą. Dėl tos priežasties pačios irgi perkame mugėje. Ir randame kartais tokių gražių rūbelių, kokių nerandame net parduotuvėje“, - buvo atvira N. Lapinskienė.


Mugės salėje - vėl neįtikėtina prekių gausa


Ypač pasipildė populiariausias pavasario- vasaros sezono judėjimo prekių skyrius. Jame - paspirtukai, dviratukai, riedučiai, riedlentės. Atsinaujino ir didžiausi bei populiariausi žaislų ir knygų skyriai. Avalynės skyriai suskirstyti į berniukų ir mergaičių, o batukai juose surikiuoti pagal dydį. Vieno dydžio batukų gali būti ir keli tūkstančiai, tad tikrai yra iš ko rinktis. Galima pirkti ir labai gražius, rasti visiškai naujus ar labai patogius. Šalia įkurta „Pušku Pušku“ poilsio sala, kurioje ir prisėda visi, kurie nori pasimatuoti gausybę avalynės, kad pavyktų nusipirkti labiausiai tinkamą. Vaikai matuojasi noriai ir kantriai. Kainos neriboja, tad tėveliai perka po keletą porų: sportinius, guminukus, basutes, šlepetes bei proginę avalynę.


Prasideda MAMŲ MUGĖS antrasis etapas.
Prasideda MAMŲ MUGĖS antrasis etapas.
Organizatorių archyvas


Gražiausios prekės naujagimiams


Neįtikėtiną prekių pasiūlą mugės dalyviai sukūrė šiame skyriuje. Gausybė naujagimio kraitelių, patalynės, čiužinėlių, vonelių, vaikštynių, nešynių, lovelių, automobilio kėdučių. Šalia sklando rožinis ir melsvas debesėliai – tai gausybė sukabintų mažyčių rūbelių. Nesuklysi, kurie rūbeliai skirti berniukams, o kurie mergaitėms. Didžioji naujagimiams atneštų parduoti daiktų yra nauji.


Šalia šio skyriaus - vežimėlių ir automobilio kėdučių skyriai. Rinktis yra iš ko. Ir patogu, nes iškart galima įvertinti ir daikto būklę, ir išbandyti jo funkcionalumą. 


MAMŲ MUGĖ vyksta Vilniuje, Gariūnų verslo parke ir truks iki kovo 31 dienos.
MAMŲ MUGĖ vyksta Vilniuje, Gariūnų verslo parke ir truks iki kovo 31 dienos.
Organizatorių archyvas


Paskutinę dieną - didžiausios nuolaidos


Paskutinę mugės dieną, kovo 31-ąją, pažymėtoms prekėms bus taikoma net 70 procentų nuolaida. Praėjusioje rudens-žiemos sezono mugėje iš 101 tūkstančio parduotų daiktų net 15 tūkstančių buvo įsigyti pritaikius maksimalią nuolaidą. Daugiausia su nuolaida nupirkta drabužėlių ir avalynės, kepurių, kuprinių, knygų. Prekių gausos tikrai netrūksta, tad batukų ar rūbelių galima rasto vos už vieną eurą.


Paskutiniąją MAMŲ MUGĖS dieną laukia net 70 proc. nuolaidos.
Paskutiniąją MAMŲ MUGĖS dieną laukia net 70 proc. nuolaidos.
Organizatorių archyvas


Stokojantiems bus išdalinta labdara


Dauguma mugės dalyvių neparduotus daiktus palieka labdarai, tai juos ir motyvuoja dalyvauti tokioje mugėje. Praėjusioje mugėje buvo paaukota net 35 tūkstančiai įvairiausių daiktų, avalynės ir drabužėlių. Labdara bus išdalinta, balandžio 8 dieną. Norintys gauti paaukotų labdarai daiktų, turi www.mamumuge.lt tinklalapyje užpildyti anketą. 

Dauguma šeimų pačios atvyksta išsirinkti reikalingų daiktų. Tėveliai renka vaikams avalynę ir drabužėlius, o tuo metu vaikai tikisi rasti įdomių žaislų, knygų. Dovanoti daiktai kitas Lietuvos šeimas pasiekia seniūnijų, labdaros organizacijų ir pavienių asmenų pastangomis. Praėjusioje mugėje paaukoti vežimėliai, maniežai, lovytės, vaikštynės pasiekė

Panevėžio mieste esančiame moterų krizių centre globojamas būsimas mamytes.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis