Praėjus 26 dienoms po pirmojo gimdymo, moteris netikėtai susilaukė dar ir dvynukų

Neįtikėtinas nutikimas vienoje Bangladešo ligoninėje. Čia moteris pagimdė naujagimį, tačiau po trijų savaičių sugrįžo čia vėl. Gimdyti.

Praėjus 26 dienoms po to, kai pagimdė neišnešiotą kūdikį, viena moteris Bangladeše susilaukė dvynukų.


Arifa Sultana praėjusį mėnesį natūraliai pagimdė berniuką, tačiau medikai nepastebėjo, kad ji turi dvi gimdas, sakė ginekologė Sheila Podder iš Khulnos miesto ligoninės. Anot jos, moteris nežinojo, kad laukiasi dar ir dvynių. Šie - mergaitė ir berniukas - gimė po cezario pjūvio operacijos. Kadangi nenustatyta jokių komplikacijų, 20-metė motina su savo trimis kūdikiais šią savaitę buvo išrašyta iš ligoninės.


„Per savo 30 metų darbo metų aš tokio atvejo dar nebuvau mačiusi“, - sakė gydytojas Dilipas Roy'us. Dabar jis aiškinsis, kodėl antrasis nėštumas nebuvo pastebėtas.


Vargingai gyvenanti A. Sultana džiaugėsi trimis savo mažyliais, tačiau kartu nerimavo dėl ateities. Jos vyras uždirba tik 6 000 takų (62 eurus) per mėnesį. „Aš nežinau, kaip mes su tiek mažai pinigų susidorosime su tokia didele atsakomybe“, - sakė jauna moteris.


Jos vyras tuo tarpu teigė: „Alacho dovana yra, kad visi mano vaikai yra sveiki. Aš darysiu viską, kad jie būtų laimingi“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis