Keturmetė nusiuntė atviruką mirusiai mamai į dangų ir gavo jaudinantį atsakymą

Mažoji Ella iš Didžiosios Britanijos Motinos dienos proga nusiuntė į dangų atviruką savo mirusiai mamai ir gavo jaudinantį atsakymą. Emocinga istorija socialiniuose tinkluose pasidalijo mergaitės teta Linda ir jos tėvas Deanas.

Jennifer Lennon gruodžio pradžioje mirė nuo smegenų vėžio. Ji paliko savo keturmetę dukterį Ellą, kuriai mamos labai trūksta. Todėl Motinos dienos proga (Didžiojoje Britanijoje ji buvo švenčiama kovo 31-ąją) mažylė nusprendė jai į dangų nusiųsti atviruką.


Ella atviruką nupaišė pati ir į savo mamą kreipėsi žodžiais: „Visa ko geriausio Motinos dienos proga! Myliu tave, Ella“.


Tada Ella atviruką įmetė į pašto dėžutę. Vietoj adreso ji įrašė: „Mano mamai danguje“. Tai, kas įvyko po to, neįtikėtinai sujaudino: mažoji gavo atsakymą.


Praėjus dviem dienoms po to, kai išsiuntė atviruką mamai, mergaitė, jos šeimos nustebimui, sulaukė atsakymo, adresuoto „mano nuostabiajai Ellai“. Keturmetės laišką rado Didžiosios Britanijos karališkojo pašto (Royal Mail) paštininkas ir atsakė jai Jennifer vardu.


„Tu esi sumani ir ypatinga mergaitė. Aš taip tavimi didžiuojuosi! Ir nors dabar esu danguje, vis tiek stebiu tave kiekvieną dieną!“ Laišką baigė žodžiai: „Daug meilės, apkabinimų ir bučinių, tavo mama“. Nurodytas siuntėjo adresas: „Mama, Angelų vartai 1 debesyse, dangus“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis