Itin retas atvejis gimdymų istorijoje: dvynukai gimė trijų mėnesių skirtumu

Šis atvejis Vokietijoje iš tiesų įeis į medicinos vadovėlius ir jau dabar vadinamas tikru stebuklu ir medicinos sensacija: labai retai pasitaiko, kad dvynukai gimtų ne tą pačią dieną, bet skirtingais metais, o tarp jų būtų 97 dienos skirtumas.

Šios dvi mergaitės kaip reikiant išgąsdino savo tėvus: Lianos ir Leonie gimimo datas skiria 97 dienos, tai yra, daugiau kaip 3 mėnesiai. Jų mamai Oxanai, kuri laukėsi dvynių mergaičių, 2018 metų lapkričio mėnesį netikėtai prasidėjo sąrėmiai. Nėščioji nuskubėjo į ligoninę, kur 26 nėštumo savaitę lapkričio 17 dieną gimė mažoji Liana. Ji tąkart svėrė vos 900 gramų. Mergaitės dvynės turėjo skirtingas placentas, nebuvo monozigotinės. Gimus pirmajai mergaitei gimdymo veikla netikėtai sustojo ir buvo nuspręsta išsaugoti nėštumą kiek galima ilgiau.


Antroji dvynė gimė 2019 metų vasario 22 dieną ir svėrė 3700 gramų. Mergaitę pavadino Leonie. Tokie atvejai gimdymo istorijoje nutinka labai retai. Kaip šį įvykį komentavo Kiolno ligoninės medikai, tai buvo įmanoma, nes kiekviena mažylė gimdoje turėjo po savo placentą. Manoma, kad panašus atvejis 2012 metais buvo Airijoje, kur dvyniai gimė 87 dienų skirtumu. Pranešama, kad abi mergaitės šiandien jaučiasi ir vystosi gerai. Šeima turi 8 metų sūnų. Įdomu, kad vienos mažylės Zodiako ženklas yra Skorpionas, kitos - Žuvys.


Laimingi tėvai su mažylėmis jau iškeliavo į namus. Kuo didžiausios sėkmės jiems!Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis