„Yoopies“ – šiuolaikiškas būdas susirasti auklę ir ne tik!

Auklės paieška nuo šiol gali būti kur kas paprastesnė. Daug laiko atimantis naršymas po skirtingas svetaines ir auklių skelbimus dabar keliasi į vieną platformą. „Yoopies“ – vaikų priežiūros ir pagalbos namuose platforma, veikianti net 20 Europos šalių.


Europoje vaikų priežiūros platformos yra ypač populiarios ir plačiai šeimų naudojamos, o tuo tarpu Lietuvoje tokio atitikmens nėra, todėl Kamilei Dalšėdaitei, „Yoopies Lietuva“ direktorei, kilo idėja Yoopies veiklą perkelti ir į Lietuvą.

„Yoopies Lietuva“ platformos paieškos kriterijų pagalba yra atrenkami tinkamiausi kandidatai, t.y. auklės pagal jums priimtiną kainą, patirtį, tvarkaraštį, rekomendacijas ir netgi gyvenamąją vietą. – pasakojo K.Dalšėdaitė. – Pasirinkus norimą atstumą nuo namų, galite matyti aukles savo kaiminystėje.“


„Yoopies Lietuva“ kandidatų profilio patvirtinimo paslauga užtikrina, kad auklės asmens tapatybė ir nurodyti diplomai, sertifikatai bei rekomendacijos buvo patikrinti „Yoopies“ komandos. Tai suteikia daugiau pasitikėjimo asmens teikiamomis paslaugomis!“ – sakė K.Dalšėdaitė.


„Tuo tarpu profilių įvertinimo galimybė kuria pasitikėjimu grįstą bendruomenę suteikdama naują prasmę tradicinei „iš lūpų į lūpas“ rekomendacijai ir paieškai. Siekiame kurti tvirtą ir patikimą socialinį tinklą, nes suprantame, kad vaikų priežiūra negali būtų patikėta bet kuriam asmeniui, o tiesiog į internetą įkelti skelbimai neatskleidžia jų patikimumo.“ - pasakoja K.Dalšėdaitė.


„Paskutinės minutės priežiūros“ pasirinkimo pagalba galite matyti aukles, kurios sutinka gauti skubius iškvietimus, t.y., 72 valandų bėgyje, kai turite netikėtą susitikimą, renginį ar kitą užsiėmimą.“


„Yoopies“ veiklą pradėjo 2012 m. Prancūzijoje ir šiuo metu jau turi daugiau nei 3 milijonus užsiregistravusių vartotojų visoje Europoje. 


Nuo 2014 m. vaikų priežiūros paieškos platforma praplėtė savo paslaugas ir dabar siūlo surasti namų tvarkytojų, naminių gyvūnų prižiūrėtojų, korepetitorių ir slaugytojų. Šias paslaugas teikiančių darbuotojų taip pat galite rasti ir „Yoopies Lietuva“ svetainėje - www.yoopies.lt.

Užsakymo nr.: PT_56374

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis