Dviejų vaikų mama Odeta kviečia jungtis prie gražios akcijos

Su dviejų vaikų mama Odeta Kudopčenkiene esame pažįstami jau seniai. Veikli moteris rašo populiarų kulinarinį tinklaraštį „Samčio užrašai“, kuriame dalijasi savo išbandytais receptais. Be to, baigiantis vasarai moteris jau antrus metus organizuoja kilnią ir gražią akciją, kurios tikslas – surinkti knygų kaimo bibliotekai. Apie ją pasakoja pati Odeta.

„Aš vėl organizuoju akciją „Padovanok knygą kaimo bibliotekai". Praėjusiais metais ši akcija pranoko mano lūkesčius, nes Jurbarko rajono Kartupių kaimo bibliotekai buvo surinkta daugiau kaip 300 knygų. Kodėl organizuoju tokias akcijas? Todėl, kad kaime gyvena žmonės, kurie neturi jokių pramogų, lieka tik skaitymas. Kalbėjau su bibliotekos vedėja, kad praėjusiais metais surinktos ir perduotos knygos buvo noriai skaitomos ir mėgstamos. Tai man paglostė širdį, kad ne veltui dariau tokią akciją. Aš pati esu kilusi iš kaimo, vaikystėje dažnai bėgdavau į šią biblioteką knygų, o dabar noriu skaitymo džiaugsmą dovanoti kitiems.


Odeta su vaikais
Odeta su vaikais
Asmeninio albumo nuotr.


Nelikite abejingi, padovanokite nors po vieną knygą bibliotekai ir suteikite malonumą skaityti tiems, kurie nusipirkti naujos knygos sau negali leisti. Tinka knygos vaikams, paaugliams, suaugusiems. Knygos nebūtinai turi būti naujos, gali būti ir skaitytos, bet geros būklės, nesudriskusios, nelabai senos. Tokios, kurias patys mielai imtumėte į rankas, parsineštumėte namo ir skaitytumėte. 


Jei norite prisidėti prie akcijos, kuri vyks iki rugpjūčio 23 d., prašome susisiekite su manimi ir susitarsime, kaip knygutes galėsite perduoti man. O aš jas pristatysiu į kaimo biblioteką Jurbarko rajone.


Juk taip gera daryti kažkam gerą!“


Nuo redakcijos: jungiamės prie Odetos iniciatyvos, skatiname visus peržiūrėti savo namų knygų lentynas ir padovanoti knygų ar knygą bibliotekai. Dėl knygų perdavimo susisiekti su Odeta reikia feisbuke: ČIA arba ČIA.


 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis