TAVO VAIKO premjeroje – istorijos tęsinys apie šunišką meilę ŠUNS TIKSLAS 2

Filmas, kuris suvirpins ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų širdis – tų, kurie kada nors mylėjo šunį. Taip prieš porą metų pristatėme švedų režisieriaus Lasse Hallströmo pastatytą filmą „Šuns tikslas“, taip pat pristatome ir filmo tęsinį: lietuviškai dubliuotas ŠUNS TIKSLAS 2 į Lietuvos ekranus atkeliauja rugsėjo 8 d. su TAVO VAIKO premjera. Pamatykite pirmieji su visa šeima! 

Prikaustančiais kino pasakojimais žinomas režisierius Lasse Hallströmas filmo tęsinio estafetę perdavė šeimyninių TV serialų virtuozei JAV režisierei Gail Mancuso – jai bendradarbiaujant su charizmatižkuoju aktoriumi Dennisu Quaidu gimė nuostabios šuniškos istorijos tęsinys „Šuns tiksas 2“. Kaip ir pirmasis filmas, taip ir jo tęsinys pastatytas remiantis jausmingais amerikiečių rašytojo Williamo Bruce‘o Camerono pasakojimais apie neišskiriamą žmonių ir šunų draugystę.


ŠUNS TIKSLAS 2
ŠUNS TIKSLAS 2
Filmo platintojų nuotr.


„Šuns tikslo“ po daugelio persikūnijimų pas savo šeimininką Itaną (ak. Dennisas Quaidas) ir jo gražią šeimą galiausiai sugrįžęs šuo Beilis laimingas gyvena fermoje. Tiesa, dabar jis turi ir naują geriausią draugę bei žaidimų partnerę – dvejų metukų Itano anūkę Si-Džei. Tačiau vieną dieną laimingo ir beprotiškai mergaitę mylinčio šuns gyvenimas pasikeičia, kuomet Si-Džei mama nusprendžia su mergaite išvažiuoti gyventi kitur.


ŠUNS TIKSLAS 2
ŠUNS TIKSLAS 2
Filmo platintojų nuotr.


Kaip ir buvo pasakojama pirmajame filme, šuo vis atgimsta kitam gyvenimui. Todėl Beilis prieš savo gyvenimo su Itanu pabaigą ir naują atgimimą kito šuniuko kūne nebyliai pažada šeimininkui, kad naujas jo tikslas bus bet kokia kaina susirasti Si-Džei ir vėl tapti geriausiu jos draugu. Prasideda naujas didžiosios Beilio kelionės etapas, kurio metu šuo patirs neeilinių nuotykių ir daugybei žmonių vėl padės suprasti, ką reiškia tikra draugystė, ištikimybė ir meilė.


ŠUNS TIKSLAS 2
ŠUNS TIKSLAS 2
Filmo platintojų nuotr.


Lietuviškai dubliuota nepaprastai jausminga istorija „Šuns tikslas 2“ visuose kino centruose „Forum Cinemas“ startuos su žurnalo ir portalo TAVO VAIKAS premjera rugsėjo 8 d. (sekmadienį). Pasinaudokite proga pamatyti filmą pirmieji!


ŠUNS TIKSLAS 2
ŠUNS TIKSLAS 2
Filmo platintojų nuotr.


Rugsėjo 8 d. (sekmadienį) TAVO VAIKO premjeros seansai su filmu „Šuns tikslas 2“ vyks:


• 10.20 val. Vilniaus „Forum Cinemas Akropolis“

• 14.20 val. Vilniaus „Forum Cinemas Vingis“

• 12.50 val. Kauno „Forum Cinemas“ (Akropolis)

• 10.20 val. Klaipėdos „Forum Cinemas“ (Akropolis)

• 10.20 val. Šiaulių „Forum Cinemas“ (Akropolis)


Daugiau informacijos: http://www.forumcinemas.lt/Event/307181/


ŠUNS TIKSLAS 2
ŠUNS TIKSLAS 2
Filmo platintojų nuotr.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis