Moteris palygino savo abiejų nėštumų pilvus: skirtumas milžiniškas

Du dvynius berniukus auginanti vlogerė Natalie Bennett šiuo metu laukiasi dukrytės. Ji nusprendė palyginti savo abiejų nėštumų pilvus.

Ar jau turite TAVO VAIKO programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųskite ją ir skaitykite mus dar patogiau: „iPhone“, „Android“.

Vlogerė Natalie Bennett laisvo laiko beveik neturi - nuo tada, kai gimė jos dvyniai ir tuo labiau dabar, kai laukiasi ir tuoj gimdys trečią vaikelį, jos dienos suskaičiuotos minučių tikslumu. Šįkart socialinių tinklų žvaigždutė laukiasi mergaitės.

Visgi ji randa laiko papildyti savo "YouTube" kanalą naujais vaizdo įrašais. Paskutinysis sulaukė ypač didelio internautų dėmesio, nes jame moteris savo pavyzdžiu parodė, kaip gali skirtis vienos moters dviejų nėštumų to paties laikotarpio pilvai.

Rezultatas labai iškalbingas - tą pačią nėštumo savaitę Natalie pirmojo ir antrojo nėštumo metu atrodė visiškai kitaip.

via GIPHY

Devintą mėnesį besilaukianti moteris savo įraše sako, kad lauktis paskutines savaites ir lakstyti paskui du judrius berniukus nėra lengva. Tačiau ji niekada nepraranda optimizmo ir savo ypatingo humoro jausmo.

Happy #StPatricksDay from my little leprechauns!!! These guys are 1/4 #irish on their Daddy's side! #thewearinofthegreen

A post shared by Natalie Bennett (@nataliebennettvlogs) on Mar 17, 2017 at 12:41pm PDT

Pasak jos, antrasis nėštumas buvo daug sklandesnis ir lengvesnis. Na, o Natalie pavyzdys su skirtingo dydžio pilvukais tik dar kartą įrodo, kad kiekvienas nėštumas yra unikalus ir juos lyginti yra bergždžias darbas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis