Laukia gimstant dvidešimto vaiko, o planavo turėti tris

Didžiojoje Britanijoje šią šeimą žino visi – Sue ir Noelis Radfordai šiuo metu augina devyniolika vaikų ir ką tik paviešino naujieną, kad laukiasi dvidešimtojo.

Tapti rekordus skinančia daugiavaike šeima Radfordai neplanavo. Atvirkščiai, vos sukūrę šeimą norėjo auginti tris vaikus. Kaip nutiko, kad jų vaikų skaičius tuoj perkops dvi dešimtis? Šiomis dienomis devyniolikos vaikų tėvai paskelbė, kad laukia gimstant dvidešimtojo. Gimdymo terminas - rugsėjo mėnesį.

Daugiavaikė šeima TV studijoje.
Vida Press

Vyriausiasias Sue ir Noelio vaikas šiuo metu yra 27 metų. Pirmagimį sūnų Chris moteris pagimdė būdama nepilnametė, jai buvo vos 14 metų. Vėliau gimė: Sophie (22), Chloe (21), Jack (19), Daniel (17), Luke (15), Millie (14), Katie (13), James (12), Ellie (11), Aimee (10), Josh (9), Max (7), Tilly (6), Oscar (4), Casper (3), ir metukų neturinti mažoji Hallie.

Sue ir Noelis augina 19 vaikų, o šių metų rugsėjį gims dvidešimtas.
Vida Press

Šeimos nuotrauka, daryta 2013 metais.
Vida Press

Kaip išmaitinti ir išauklėti tokį būrį vaikų? Šis klausimas kirba daugeliui. Juk neretai su vienu vaiku tėvai nesusitvarko, o trečio ar ketvirto atsisako dėl finansų. Britų "Mirror" duomenimis, išlaidos vaikams šioje šeimoje siekia daugiau kaip 35 000 eurų per metus. Vien maistui per savaitę jie išleidžia daugiau kaip 300 eurų, o kur dar rūbai, daiktai ir kiti reikmenys. Šeima važinėja mini autobusiuku.

Tam, kad pavalgytų šventinius pietus, jie kepa tris kalakutus, skuta 4 kilogramus bulvių ir kalną daržovių. Šeima interviu yra pasakojusi, kad namų ruošos darbus yra visi pasiskirstę, ir kiekvienas vaikas turi pareigų pagal savo amžių.

Specialių pašalpų šeima negauna, valstybė jiems moka išmokas tik už vaikus, kurias gauna Didžiojoje Britanijoje šeimos įprastai. Šeimos gyvenimas filmuojamas realybės šou, TV kanalas moka už tai daugiavaikei šeimai, ir taip jie prisiduria prie pajamų.

Šeima nesislapsto, bet ir per daug nesiafišuoja. Štai socialiniame tinkle „Instagram“ @theradfordfamily turi beveik 20 000 gerbėjų ir su jais mielai dalijasi savo kasdienybės akimirkomis. Būtent čia jie ir paskelbė apie būsimo, dvidešimtojo, vaiko gimimą. Socialiniame tinkle „Facebook“ šeima turi savo paskyrą „The Radford family“ ir 250 000 sekėjų. Sužinoję apie šeimos pagausėjimą, šie puolė sveikinti Radfordus, linkėdami jiems visko geriausio.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis