„Pušku pušku“ sėdmaišis „Cocoon“ - sukurtas vaikams!

„Pušku pušku“ kviečia susipažinti su jaukiausia sėdmaišių naujiena – „Cocoon“. Sukurta vaikučiams, tačiau labai patiks ir tėvams.

Jaukus, minkštas, labai gražus, hipoalerginis, daugiafunkcis baldas ir žaislas. Artėjant dovanų sezonui, tai yra puiki praktiškos dovanos idėja. Rankų darbo, pagaminta Lietuvoje, dizaino kūrėjų „balciuno“.

 

Kurdami „Cocoon“ sėdmaišį, kėlėme daug reikalavimų: kad jis būtų įdomus ir saugus mažyliui, ilgalaikis ir gražus interjere bei lengvai prižiūrimas.

       

Kartu su savo klientais bei jų vaikais itin džiaugiamės, kad pavyko pasiūlyti tokį vaikiško sėdmaišio variantą, kuris jau tapo geriausiu žaidimų ir poilsio draugu ne vienuose namuose.

             

Tai ne tik foteliukas, bet ir žaidimams skirtas sėdmaišis, kuriame vaikai gali pasislėpti patys, patogiai įsitaisyti ir minkštu pledu apsigobti, kol varto knygutę ar žiūri filmuką, ar net paversti žaislų slėptuve.

 

"Cocoon"
Partnerio archyvas


Šį sėdmaišį lengva prižiūrėti, todėl patiks tėveliams


Šis sėdmaišis, kaip ir visi „Pušku pušku“ sėdmaišiai, turi užtrauktukus ir yra lengvai pervelkamas, skalbiamas, pildomas granulėmis. 

 

Tinka ir alergiškiems vaikams


Šiuo metu naujieji „Cocoon“ sėdmaišiai yra siuvami iš 2 tipų sertifikuotų medžiagų: Murrr – ypač minkštas kailiukas, hipoalerginis audinys ir Waves – velvetas, kuris yra ypač švelnus dėl tankaus pūkinio paviršiaus. Šie audiniai pralaidūs orui, kvėpuojantys ir be jokių cheminių medžiagų. Waves audinių siūlome net 8 spalvų, o Murrr – pilkšvą ir švelnią rožinę.

             

Tai nuostabi, minkšta, jauki dovana vaikui ir stilinga interjero detalė, kuri tikrai papuoš Jūsų vaikų kambarį. Sėdmaišio matmenys 80×45×50 cm.

 

Sukurtas džiaugtis su meile, „Pušku pušku“.

 

„Cocoon“ sėdmaišius apžiūrėti ir nusipirkti galite www.puskupusku.lt.

Įsigyti parduotuvėje: Savanorių pr. 176, Vilnius.


"Cocoon"
Partnerio archyvasPušku pušku
Pušku pušku
Partnerio archyvas


Užsakymo nr.: PT_65622

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis