„Tavo vaikas“ skaitytojos, išbandžiusios „Novexpert“ priemones: šias priemones tikrai įtrauksime į savo kasdieninę veido priežiūros rutiną

Tinkama veido priežiūra - raktas į sveiką bei švytinčią odą. Deja, mūsų oda kasdien kenčia nuo įvairių išorinių ir vidinių veiksnių, todėl neretai sausėja, šerpetoja, raudonuoja, ją pradeda berti. Tam, kad atstatytume odos sveikatą, būtina pasirinkti tinkamas odos priežiūros priemones.

„Novexpert“ - keturių Prancūzijos gydytojų sukurta hipoalerginė, greito poveikio kosmetika, skirta net labai jautriai odai, kuri padeda veiksmingai kovoti su įvairiomis problemomis. Kosmetika yra 100% natūrali, hipoalerginė, joje nėra konservantų ir cheminių medžiagų.


„Tavo vaikas“ socialinės medijos paskyroje rengėme konkursą, kuriame kvietėme išbandyti skaitytojas „Novexpert“ produkciją bei išbandžius paprašėme pasidalinti savo atsiliepimais apie šias veido priežiūros priemones. Trys konkurso laimėtojos turėjo galimybę išbandyti „Novexpert“ odos priežiūros rinkinius. Rinkinyje, kurį laimėtojos laimėjo, buvo galima rasti: „Novexpert“ serumą veidui su hialurono rūgštimi, „Novexpert“ veido raminantį veido kremą „Hydra- Biotic“ su magniu ir probiotikais, „Novexpert“ hipoalergišką valomąjį pienelį ir „Novexpert“ švelnų šveitiklį su magniu.


Konkurso laimėtojos dvi savaites naudojo „Novexpert“ veido odos priežiūros priemones ir pateikė mums atsiliepimus bei vizualinę medžiagą, kuri parodė, kaip pasikeitė moterų oda po priemonių naudojimo. Kaip moterys vertina šias veido odos priežiūros priemones?


Olga: „Panaudojusi priemones dvi savaites supratau, kad mano odai to ir trūko!“


Olga (pavardė redakcijai žinoma) turi probleminę veido odą. Žiemą odos būklė dėl oro sąlygų ypač pablogėja. Oda rausta, iškyla bėrimų, blizga, bet tuo pačiu yra sausa, šerpetoja. Olga pripažįsta - laimėtas priemones iš pradžių vertino skeptiškai, nes manė, kad jos vis gi labiau skirtos sausai odai. „Vis dėlto panaudojus priemones dvi savaites supratau, kad mano odai to ir trūko - drėgmės ir apsaugos! Panaudojus primones pagerėjo bendras odos vaizdas, sumažėjo bėrimai, paraudimai“, - priemonėmis džiaugėsi Olga.


Labiausiai moterį nustebino tai, kad po veido prausimo ji galėjo netepti veido kremo ir kartu nejautė odos tempimo pojūčio. „Prieš tai nusiprausus veidą, vėliau buvo neįmanoma nesitepti kremu, nes veido oda šerpetojo ir ją be galo tempė. Galiu daryti išvadą, kad po priemonių naudojimo odos drėgmės balansas atsistatė. Priemones tikrai naudosiu ir toliau, man tai yra tikriausias metų atradimas (ypač odos valymas pieneliu, anksčiau to nedarydavau)“, - teigė Olga.


Po „Novexpert“ priemonių panaudojimo Olgos oda pašviesėjo, sumažėjo raudoni plotai. Tai matyti ir Olgos atsiųstose nuotraukose, kuriose Olgos oda po priemonių panaudojimo yra kur kas skaistesnė, lygesnė bei šviesesnė.


Olgos įvertinimas: 10 iš 10!Olgos veidas prieš ir po „Novexpert“  priemonių panaudojimą
Olgos veidas prieš ir po „Novexpert“ priemonių panaudojimą
Asm. albumo nuotr.Dovilė: „Rezultatas labai džiugina“


Dovilė (pavardė redakcijai žinoma) kelias „Novexpert“ priemones jau buvo naudojusi anksčiau ir gali patvirtinti, jog šių produktų naudojimas visuomet pasiteisina. „Mano veido oda yra itin jautri, ypač žiemos sezonu ji labai išsausėja, parausta ir šerpetoja. Pradėjusi naudoti „Novexpert“ veido odos priežiūros liniją, praturtintą magniu bei serumą veidui su hialurono rūgštimi, buvau maloniai nustebinta!“, - teigia Dovilė.


Dovilės teigimu, moteris niekada neatrasdavo tinkamo valiklio savo veidui, kuris ne tik nuvalytų susikaupusius nešvarumus, bet ir neišsausintų odos, todėl „Novexpert“ drėkinamasis valiklis veidui su magniu, prebiotikais ir probiotikais jai puikiai tiko. „Jis švelniai valo odą ir kartu drėkina bei apsaugo. Naudojau jį ryte ir vakare. Taip pat labai nustebino švelnus kreminis veido šveitiklis, jis švelniai pašalina negyvas odos ląsteles nepažeisdamas odos, tiko net gi lūpoms!“, - priemonių efektyvumu džiaugėsi moteris. Moteriai taip pat įspūdį paliko „Novexpert“ serumas veidui su hialurono rūgštimi, kuris pridrėkino odą ir suteikė odai putlumo efektą. „Novexpert“ hipoalergišką valomąjį pienelį Dovilė taip pat įtrauks į savo veido odos priežiūros rutiną, nes šis jai patiko savo švelnia konsistencija bei maloniu kvapu.


Rezultatas - akivaizdžiai pagražėjusi, lygesnė ir mažiau į raudonį linkusi oda. Tai matyti ir Dovilės atsiųstose nuotraukose.


Dovilės įvertinimas: 10 iš 10!


Dovilės veidas prieš ir po „Novexpert“  priemonių panaudojimą
Dovilės veidas prieš ir po „Novexpert“ priemonių panaudojimą
Asm. albumo nuotr.


Audra: „Puiki veido odos priežiūros priemonių linija“


Audra (pavardė redakcijai žinoma) niekuomet nesiskundė didelėmis odos problemomis. Moters oda pakankamai lygi, jos neberia, ji šviesi, lygi. Vis dėlto Audra norėjo išbandyti „Novexpert“ priemones, nes nori palaikyti gerą odos sveikatą. Pirmoji priemonė, kurią išbandė Audra - „Novexpert“ serumas veidui su hialurono rūgštimi. „Rytais ir vakarais lepinau odą nuostabiu serumu veido odai iš hialurono rūgšties linijos. Labai patiko, kad jis gerai sudrėkina odą, užpildo ir lygina raukšles, rezultatas tikrai matomas po naudojimo“, - teigė Audra.


Papildomai, kad priemonių poveikis būtų dar geresnis, Audra taip pat naudojo drėkinamąjį kremą iš magnio linijos. Moteriai jis pasirodė puikus tuo, kad omega-3 riebalų rūgštis, kartu su hialurono rūgštimi ir prebiotikais veiksmingai drėkino ir apsaugojo odą. Audrai taip pat labai patiko ir „Novexpert“ drėkinamasis valiklis veidui su magniu bei „Novexpert“ hipoalergiškas valomasis pienelis, kurį Audra gali vadinti savo atradimu. Audros teigimu, šis pienelis tobulai tinko moters odos tipui ir bus viena iš mėgstamiausių moters odos priežiūros priemonių. „Šias priemones tikrai įtrauksiu į savo kasdieninės veido priežiūros priemonių kosmetinį krepšelį!“ , - teigia Audra.


Iš Audros atsiųstos nuotraukos matyti, jog naudojant „Novexpert“ priemones, moters oda išliko lygi ir skaisti.


Audros įvertinimas: 10 iš 10!Audros veidas po „Novexpert“  priemonių panaudojimo
Audros veidas po „Novexpert“ priemonių panaudojimo
Asm. albumo nuotr.


Užsakymo nr.: PT_66808

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis