Pasiilgusiems pavasario – nauja „Sniego sesės“ autorės knyga jauniems skaitytojams

Viena žymiausių norvegų rašytojų Maja Lunde sukūrė nepamirštamą kalėdinę istoriją vaikams „Sniego sesė“. Istorija apie gebėjimą susitaikyti su išsiskyrimu sulaukė daug dėmesio ir Lietuvoje, o šįkart rašytoja kviečia leistis į užburiančias pavasario ir saulės paieškas knygoje „Lilė ir Saulės sergėtoja“. Prikaustančias iliustracijas naujai knygai kūrė „Sniego sesės“ iliustracijų autorė Lisa Aisato.


Našlaitė Lilė su seneliu gyvena pasaulyje, kuriame niekada nepasirodo saulė. Čia nėra nei dienos, nei nakties, nesikeičia metų laikai, vien tik amžina prieblanda ir be paliovos pliaupia lietus. Senelis kasdien keliauja rūpintis daržovėmis ir vaisiais, kad jų turėtų miestelio gyventojai, o Lilė dienas leidžia klajodama permirkusiomis gatvėmis ir svajodama apie kitokį, geresnį, pasaulį. Visų labiausiai, be to, kad nebūtų našlaitė, ji trokšta pamatyti PAVASARĮ.

 

Kai atrodo, kad tamsa ir sunkumai niekada nesibaigs, staiga viską aukštyn kojom apverčia senelio namie pamirštas lauknešėlis. Skubėdama paskui senelį į šiltadaržį, mergaitė netikėtai aptinka slaptą takelį, vedantį miško tankmėn. Lilė žino, kad miestelio vaikams, šiukštu, draudžiama artintis prie šio baugiais pasakojimais apipinto miško, bet šįkart smalsumas nugali ir ji leidžiasi takeliu tarp tamsių eglių kamienų. Taip prasideda išbandymų, paslapčių ir vilties kupina kelionė. Vilties pamatyti saulę ir pagaliau sulaukti pavasario!


„Lilė ir Saulės sergėtoja“ – kerinti istorija, kuri privers patikėti stebuklais ir pripildys širdį pavasario ilgesio.

 
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis