Kauno rajone registruotas jau tūkstantis šiemetinių naujagimių

Raudondvario pilyje įsikūrusiame Kauno rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje trečiadienį užregistruotas 1000-asis šių metų naujagimis. Spalio 3 dieną gimęs mažylis Aidas yra Ringaudų seniūnijoje, Bajorų kaime, gyvenančių Indrės ir Artūro Sipavičių pirmagimis. Indrė yra baigusi visuomenės sveikatos studijas, prieš gimstant sūnui dirbo aplinkosauginį darbą privačiame sektoriuje. Mažylio tėtis Artūras – valstybės tarnautojas, karininkas.


„Iš pradžių buvo sunku patikėti, kad sūnus tapo jubiliejiniu kūdikiu. Atrodo, kad Aidas gimęs būti žvaigžde“, – šypsojosi laiminga mama. Vardą naujagimiui tėvai išrinko dar jo besilaukdami. „Su vyru žiūrėjome vardų sąrašą ir, Artūrui perskaičius vardą, vieningai nusprendėme, kad jis bus Aidas“, – prisiminė Indrė.

 

Berniuko mama gimė ir augo Vilniuje. Į Kauną atvyko studijų laikais, čia ir susipažino su Artūru. „Baigusi mokslus norėjau grįžti į gimtąjį miestą, tačiau meilė įpareigojo pasilikti“, – pasakojo jauna moteris. Bendrą gyvenimą sutuoktiniai nusprendė kurti pakaunėje. Pasak Indrės, Kauno rajone vyksta teigiami pokyčiai, čia daugiau gamtos, mažiau šurmulio. „Kauno rajono ramybė tiesiog užburia“, – tvirtino moteris.

 

Raudondvario pilyje Sipavičių šeimą pasveikino Civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Skirmantė Subačienė ir Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas. Jie mažojo Aido tėvams įteikė kūdikio knygą, kurioje bus galima fiksuoti svarbiausias mažylio gyvenimo akimirkas, ir tradiciškai dovanojamą kūdikio kraitelį.

 

Tokius kraitelius prieš keletą metų kaip tik pirmoji šalyje būtent Kauno rajono savivaldybė pradėjo dovanoti naujagimių susilaukusioms šeimoms. Vėliau jos pavyzdžiu pasekė kitos, tarp kurių yra ir Kauno miesto, savivaldybės, primena ELTA.

 

Registrų centro duomenimis, šių metų sausio 3 dieną Kauno rajone gyvenamąją vietą buvo deklaravęs 102 271 asmuo. Tai – 1 217 gyventojų daugiau nei buvo deklaruota prasidedant 2020-iesiems.

 Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis