Mažiausių vaikų – didinga pradžia

Didelės kaladėlės seniai nėra vien žaidimo priemonė. LEGO® DUPLO® seniai įrodė, kad tiek didesniems vaikams, tiek patiems mažiausiems – ikimokyklinukams – tai puiki lavinimo priemonė. START OFF BIG kolekcija įrodė, kad tvirtą ateities įgūdžių pamatą galima kurti konstruojant teminius LEGO rinkinius, kurių įvairovė leis „pasimatuoti“ veiklas ir padės per žaidimą išmokti ateityje praversiančių profesinių savybių.

Mokymasis už darželio ribų


Ne paslaptis, kad kai kurių įgūdžių geriausia yra išmokti už grupės / klasės ribų. Tai numatydami, LEGO kūrėjai pagamino rinkinius patiems mažiausiems, ugdymo įstaigų dar nelankantiems vaikams. Tikslingai siekta, kad konstruktoriai stiprintų būsimųjų darželinukų emocinį intelektą, skatintų pasitikėjimą savimi.


Tiesa, tėveliai raginami leisti plėtotis vaiko vaizduotei, nepadarant veiksmų už jį. Rinkiniai ilgam prikausto mažiausiųjų dėmesį ir leidžia savarankiškai kurti. Kaladėlės pritaikytos savarankiškam darbui, jos lengvai ir susineria, ir yra saugios. Viskas sukurta apgalvotai ir išmintingai.


LEGO® DUPLO®
LEGO® DUPLO®
Partnerio archyvas

 

XXI amžiaus savybės


Prieš kurdami START OFF BIG, gamintojai išsiaiškino, kokių savybių ateityje reikės augančiai dabarties mažylių kartai. Todėl rinkiniai pagaminti taip, kad vienodai svarbus ir veiksmingas ne tik gebėjimas sėkmingai sudėlioti rinkinį, bet ir būtų akivaizdi nauda, sudėliojus netinkamai. Tiesiog rinkiniai sukurti taip, kad nebūtų galimybės kažką padaryti negerai. Žaidžiant su kaladėlėmis, atsiveria neišsemiamos vaikų saviraiškos galimybės.

 

Kūryba skatina pasitikėjimą


Nors sujungti dvi atskiras LEGO detales atrodo nesunkus, paprastas veiksmas, jame slypi labai daug. Pirmiausia – vaiko drąsa priimti sprendimus, susiduriant su iššūkiais. Taip pat stiprėja mažylio pasitikėjimas savimi. Tai savybės, kurias su LEGO DUPLO nesunkiai galima formuoti vaikams nuo pusantrų iki penkerių metukų. Psichologai yra patvirtinę, kad iki trejų metukų vaiko smegenys vystosi sparčiausiai, o pagrindinis tokios raidos variklis yra džiaugsmas. Nuolat besikeičiančiame kaladėlių dėliojimo pasaulyje vaikai tampa laimingesni, nes patiria rezultato džiaugsmą. Jausdami pozityvias emocijas, vaikai lavina ir atmintį, mat būtent tai tampa akimirkomis, kurias norisi atsiminti.


LEGO® DUPLO®
LEGO® DUPLO®
Partnerio archyvas

 

Pusšimtis metų ir raidos ekspertai


LEGO sugeba stebinti ištisus penkis dešimt­mečius. Rinkiniai kuriami, atnaujinami ir tobulinami, konsultuojantis su žinomiausiais pasaulio ankstyvosios raidos ekspertais. Būtent todėl dėmesingai ir kruopščiai apgalvojama kiekviena detalė. LEGO pasaulyje nėra teisingų ir neteisingų sprendimų, yra tik galimybė kurti per žaidimą ir išlaisvinti beribę vaizduotę.

 

Visi norime auginti mąstančius vaikus


Vienas iš LEGO siekių – transformuoti, t. y. į aukštesnį lygmenį pakelti žaidimo vertę. Todėl kiekvienas rinkinys – tai kartu ir ankstyvojo vaiko vystymosi ir įgūdžių mokykla. Vargu ar rasime lengvesnį ir patrauklesnį būdą nei LEGO kaladėlės, kad vaikai įsitrauktų į spalvų, formų, raidžių bei skaičių mokymąsi.


Daugelis DUPLO rinkinių, skirtų vaikams nuo 18 mėnesių, yra pritaikyti, kad padėtų išmokti konkrečias užduotis – imituoti / mėgdžioti gyvūnų garsus ir susipažinti su jų pavadinimais, atpažinti spalvas / skaičius. Šie rinkiniai ne tik lavina specifinius įgūdžius, bet ir padeda plėsti vaikų kūrybiškumą bei emocinį intelektą.


LEGO® DUPLO®
LEGO® DUPLO®
Partnerio archyvas

 

Start off big


Tai ne vien skambus pavadinimas, tai iš tiesų milžiniško dydžio projektas, kuriuo siekiama svarbias suaugusiesiems savybes plėtoti kuo ankstyvesniame amžiuje. Raidos ekspertai yra patvirtinę, kad būtent iki tokio formuojasi žmogaus charakteris, ryškėja savybės. Vėliau lavinami tik jau turimi, iki penkerių metų užprogramuoti įgūdžiai. Taigi, kad šis ankstyvasis startas būtų sėkmingas ir veiksmingas, kuriami ir atitinkami LEGO kaladėlių rinkiniai.

 

 

Užsakymo nr.: PT_70816

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis