„Aquaphor“ tepalas itin sausai, sutrūkinėjusiai odai

Ko dažnai nori mamos?! Kuo mažesnės vaistinėlės, kurioje būtų priemonės nuo visų ligų. Būtent todėl į kuo platesnį priemonės panaudojimą orientuojasi jas kuriantys mokslininkai. Dažnos mamos vaistinėlėje rasite ir universalų, atkuriamąjį „Eucerin Aquaphor“ tepalą. Jo sudėtyje nėra vandens, tad jis saugo odą, sukurdamas apsauginį barjerą, leidžiantį jai kvėpuoti, tai ideali aplinka odos regeneracijai bei suteikia sausai odai pirmąją SOS pagalbą. „Aquaphor“ tepalas itin naudingas, gydant buitinius nudegimus, kurių pasitaiko, auginant vaikus, nes mažieji dažnai paliečia karštą puodą, lygintuvą ar išpila ant savęs kavos puodelį... Taip pat priemonė padeda sušvelninti nuo vystyklų sudirgusią kūdikio odelę. 

Be vandens, bet su visa naudingų elementų puokšte


Oda sunkiai dirba, kad apsaugotų mūsų kūną, tačiau kartais ji gali išsausėti, sutrūkinėti ir sudirgti. Unikali „Eucerin Aquaphor“ sudėtis padeda greitai ir efektyviai atstatyti odą. Tepalas sukurtas be kvapiklių ir konservantų, o jo sudėtyje gausu glicerino ir pantenolio. Glicerinas atlieka drėkinamąją funkciją, pantenolis greitina odos regeneraciją. Anot dermatologų, tai puikiai toleruojama ir itin veiksminga priemonė sausai, sutrūkinėjusiai ar sudirgusiai odai.

 

Ir jaunam, ir senam


Jei reikėtų apibrėžti, kokio amžiaus asmeniui būtų naudinga turėti šį tepalą savo vaistinėlėje, tai vargu ar rasime tokio amžiaus cenzo analogų – nuo gimimo iki gilios senatvės. Atkuriamasis „Eucerin Aquaphor“ tepalas puikiai tiks ir gali būti naudojamas ant kūdikių (vyresnių nei 3 mėn.) odelės, vyresni žmonės gali jį naudoti itin sausai, sutrūkinėjusiai rankų ir pėdų odai, pažeistoms (pvz., nudegusioms) vietoms, jei plotas nedidelis.


„Eucerin Aquaphor“
„Eucerin Aquaphor“
Partnerio archyvas

 

Daugiafunkcis sos pagalbininkas


Raminamąjį tepalą masažuojamaisiais judesiais lengva paskirstyti ant probleminių vietų, tokių kaip keliai, alkūnės, kulnai, nagų odelės. Tepalo formulėje vos tik keli ingredientai, todėl jis gerai toleruojamas net ir jautrios kūdikių odelės. Tepalo negalima naudoti ant atvirų, šlapiuojančių ar kraujuojančių žaizdų. Nudegimams galima naudoti kaip pirmąją pagalbą, tik jei žaizda nėra atvira. Tepalą galima naudoti taip dažnai, kiek tik reikia, įmasažuojant į problemines vietas. Jį lengviau paskirstyti, jei yra sušildomas tarp pirštų.


„Eucerin Aquaphor“
„Eucerin Aquaphor“
Partnerio archyvas

 

Neįveikiamas barjeras


Reguliariai naudojamas tepalas tampa neįveikiamu skydu, nes sukuria apsauginį barjerą, ne tik pagreitinantį odos regeneraciją, bet ir saugo jautrią odą nuo aplinkos dirgiklių. Tokiu būdu tepalas atlieka ne tik gydomąją, bet ir apsauginę funkciją.

 

Ir purškalo pavidalu


Jei nemėgstate tepti ar norite greitesnio, tolygesnio paskirstymo didesniems odos plotams, „Eucerin Aquaphor“ yra sukurtas ir purškalo pavidalu. Jis pasižymi vėsinančiomis savybėmis, nuramina ir atgaivina sausą, labai sausą, šiurkščią, sudirgusią kūno odą. Naujovišką atkuriamąjį purškalą galima purkšti 360° kampu, užtikrinamas nepertraukiamas purškimas, net ir apvertus flakoną.


Solveiga Umbrasaitė
Solveiga Umbrasaitė
Partnerio archyvas

 

Vaikų intensyviosios terapijos gydytoja Solveiga Umbrasaitė teigia, kad „Eucerin Aquaphor“ tepalas pediatro praktikoje yra tapęs auksiniu standartu.


„Tai saugi, veiksminga, o svarbiausia – universali priemonė įvairioms vaikų problemoms nuo kūdikystės prižiūrėti ir gydyti. Nemėgstu apkrauti tėvų sudėtingomis rekomendacijomis – tiek gydytojui, tiek ligoniukui visuomet patogu turėti vieną gerą priemonę, kuri padeda sumažinti odos sausumą, atkurti barjerinę funkciją, netgi nuramina sudirgusią odą, o keliaujant į lauką yra tiesiog puiki apsauga nuo šalčio“, – pasakoja gydytoja.

 

Karolina Slavinskienė
Karolina Slavinskienė
Partnerio archyvas


Reklamos veidas Karolina Slavinskienė: „Naudojant „Aquaphor“ tepalą, randai ant odos pašviesėjo per parą!“

Reklamos veidas Karolina Slavinskienė, šiandien daugeliui atpažįstama iš socialinių tinklų, teigia, kad jai jau teko išbandyti „Eucerin Aquaphor“ tepalą. „Labai patiko tepalo tiršta konsistencija. Jaučiasi tai, kad tepalas ant odos sukuria tarsi barjerą, plėvelę. Manau, kad tai sudaro labai geras sąlygas gyti pažeistai odai. Ir tai jaučiasi. Mano randai ant odos pašviesėjo per parą! Taip pat labai pagerėjo dukros odos būklė vystyklų zonoje“, – pasakoja Karolina. Moteris džiaugiasi atradusi šią priemonę, atėjus šaltajam sezonui, nes ji pastebi, kad rudens ir žiemos metu jos ir vaikų oda tampa sausesnė, šiurkštesnė, labiau trūkinėja. „Šaltuoju metų sezonu mano oda iš tiesų tampa sausesnė. Taip pat mano dukros skruostukai yra linkę rausti nuo šalčio. Tad labai džiaugiuosi, kad šiais metais, naudodamos „Aquaphor“ tepalą, apsisaugosime nuo šaltojo sezono negandų“, – teigia moteris.

 

Užsakymo nr.: PT_70817

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis