Kalėdinėje labdaros mugėje pildomos sunkiai sergančių vaikų svajonės

Poilsio ir pramogų kompleksas „Vilnius Grand Resort” kartu su onkologinėmis ligomis sergančiais vaikais ir jų šeimomis besirūpinančiu fondu „Mamų unija“ antrą kartą organizuoja Kalėdinę labdaros mugę.

Jos metu dalis surinktų lėšų bus skirta sunkiai sergančių vaikų kalėdinėms svajonėms išpildyti. Renginys vyks poilsio ir pramogų komplekse „Vilnius Grand Resort” Vilniuje, gruodžio 4 d., sekmadienį, nuo 11 val. iki 16 val.

„Organizuodami šią mugę įsitikinome, kokie svarbūs ir reikalingi yra geri darbai. Ypač vaikams, kuriems šios Kalėdos nebus tokios baltos ir džiugios, nes jie sunkiai serga. Todėl turėdami tikslą – išpildyti sergančių vaikų svajones – nusprendėme prisidėti, organizuodami turiningą Kalėdinę labdaros mugę“, - sakė „Vilnius Grand Resort” viešbučio direktorė Mila Taneva.

„Esame laimingi, kad artėjant šv. Kalėdoms galime būti „Kalėdų seneliais“ su dideliais maišais, kuriuose telpa ne tik dovanos sergantiems vaikams, bet ir dėmesys bei nuoširdus atidumas jiems ir jų šeimoms.“, - sakė paramos ir labdaros fondo vadovė Eglė Mėlinauskienė.

Kalėdinėje labdaros mugėje vyks Kalėdiniai vėlyvieji pusryčiai (angl. „Brunch“) su dainininku Egidijumi Sipavičiumi ir saksofonistu Gintaru Mockumi. Jų metu bus platus šventinių patiekalų pasirinkimas, o vaikai bus sudominti smagiais užsiėmimais. Taip pat vyks mugė „Vaikai padeda vaikams”. Joje vaikai iš 5 Vilniaus mokyklų ir vaikų darželių demonstruos savo piešinius ir darbelius, kuriuos norintieji galės įsigyti.

Renginį vainikuos Kalėdinis aukcionas, kuriame bus kviečiama varžytis dėl puikių dovanų sau ir savo artimiesiems: „Vilnius Grand Homes“ kupono 7 naktų apgyvendinimui viename iš kurortų pasirinktinai, dovanų kuponai šeimai į bet kurį pasirinktą filmą Forumcinemas kino teatruose, bilietai į romantinės komedijos spektaklį “Nebaigtas Romanas” bei daugybės meno dirbinių.

Dalis mugės, parodos bei aukciono metu gautų pajamų bus paaukotos paramos ir labdaros fondui „Mamų Unija“, kuris už surinktas lėšas išpildys Kalėdines sergančių vaikų svajones.

Kviečiame pasidairyti po praėjusių metų kalėdinę labdaros mugę:

Apie „Vilnius Grand Resort“:

Tai modernus poilsio ir pramogų kompleksas, įsikūręs vos 20 minučių kelio nuo Vilniaus miesto centro. Komplekse įrengti 185 kambariai bei 8000 kv.m. ploto konferencijų centras siūlo neribotas galimybes organizuoti konferencijas, seminarus, diskusijas ir parodas. Komplekse esantys restoranai „Le Paysage“ ir „Bora Bora“ kviečia pasimėgauti gurmaniška virtuve bei nuostabiais gamtos vaizdais. Poilsio komplekse taip pat įsikūręs sveikatingumo centras „Oasis Spa & Gym” bei profesionalus 18 duobučių „The V Golf Club“ golfo aikštynas, pripažintas vienu geriausių Baltijos šalyse.

Apie „Mamų uniją“:

Paramos ir labdaros fondas įsteigtas 2008 m. ir rūpinasi kiekvienu vėžiu susirgusiu vaiku bei jo šeima, padeda finansiškai bei psichologiškai. Fondas onkologinėmis ligomis sergančių vaikų šeimoms 2009-2015 m. suteikė paramos už daugiau kaip 667 tukst. Eurų.

Užsakymo nr.: PT_73046146

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis