Klaipėdos lėlių teatre – išskirtinė kalėdinių nuotraukų paroda

Nuo gruodžio 11 d. Klaipėdos lėlių teatre (Turgaus g. 9) pradeda veikti nuotraukų paroda „Mano vaikystės eglutės“. Kalėdos – įstabus stebuklingas laikas, kiekvienais metais apgaubiantis jaukia ir paslaptinga žiemos magija. Ir kaip kartais smagu atrasti lentynose senus nuotraukų albumus ir vaikystės nuotraukas, kuriose ir įamžintos tos stebuklingos žiemos akimirkos. Klaipėdos lėlių teatro direktorė ir parodos iniciatorė Aušra Juknevičienė pastebi, kad „Klaipėdos lėlių teatras jau 13 metų turi savo tradicinį renginį – „Kalėdų Senelio namelis“. Mums gruodis – svarbus ir ypatingas metas, todėl norėjome, kad klaipėdiečiai pasidalintų savo prisiminimais, mintimis apie Kalėdas, Kalėdų Senelį, koks jis buvo praeityje, ką jis jiems reiškė“.


Paroda-mano vaikystės eglutės
Paroda-mano vaikystės eglutės
Asmeninio archyvo nuotr.

 

Prie iniciatyvos kartu kurti gražią kalėdinę parodą prisidėjo nemažai Klaipėdoje žinomų miestiečių, visuomenininkų, menininkų, organizacijų vadovų, kultūrininkų: dainininkai Vilius Tarasovas, Deivydas Zvonkus, Klaipėdoje gimusi Jurga Šeduikytė, aktorė Ilona Balsytė, aktorė Nijolė Sabulytė, Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos bibliotekininkė Laura Juchnevič, Klaipėdos etnokultūros centro vadovė Nijolė Sliužinskienė, garsus muzikos pedagogas Linas Švirinas ir daugelis kitų Klaipėdos miestą savo darbais, veiklomis turtinančių žmonių.

 

Parodos atidarymas – jau šį šeštadienį, gruodžio 11 d., 16 val. Klaipėdos lėlių teatre. Maloniai kviečiame visus ateiti į parodos atidarymą. O ypač kviečiame visus ateiti į parodos atidarymą ir pasidalinti savo vaikystės istorijomis, prisiminimais apie Kalėdų Senelį ar Kalėdų eglutę! Paroda veiks iki 2022 m. sausio 16 d. Parodos lankymas nemokamas.

 

Iki pasimatymo Klaipėdos lėlių teatre!

Tegul skleidžiasi kalėdinis jaukumas!

 

 


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis