Kad galėtų miegoti vienoje lovoje su 4 vaikais, šeima kai ką sugalvojo

Vienas iš kūdikių ir mažų vaikų migdymo būdų - gulėti vienoje lovoje. Tačiau tėvai neretai sako, kad tokiu atveju naktį prastai išsimiega, nes visiems lovoje neužtenka vietos.

Belfaste gyvenanti jogos instruktorė Kim Constable ir jos vyras, buvęs regbio žaidėjas, Ryan Constable originaliai išsprendė šią problemą. Jų namuose pagaminta milžiniško dydžio lova, kurioje telpa miegoti visi – ir tėvai, ir keturi vaikai - Corey (11), Kai (9), Maya (6) ir Jack (5).

Lovos plotis - 5,5 m.

Ši istorija prasidėjo su pirmuoju vaiku. Vos gimęs Corey geriausiai jausdavosi miegodamas su tėvais. Vėliau gimė kiti vaikai, kuriems irgi reikėjo tėvų artumo. Šeima nusprendė įsigyti neįprastai didelę lovą, kurioje tilptų visi. Ir šiuo sprendimu jie džiaugiasi iki šiol.

Kaip "Belfast Telegraph" sakė Kim, tai labai patogu: vaikai visada šalia ir nereikia naktį atsikėlus eiti į jų kambarius, jei kas nutinka.

Jogos instruktore dirbanti moteris sako, kad tai praktiškas sprendimas, neturintis įtakos jos vaikų savarankiškumui. Esą visi keturi vaikai auga turintys savo nuomonę ir savarankiški.

"Kai kurie žmonės galvoja, kad jų, kaip tėvų, darbas baigiasi 20 valandą, kai vaikai išeina miegoti į savo kambarius. Tačiau realybė yra tokia, kad jei to nori tėvai, ne visi vaikai irgi to nori", - sakė ji.

Beje, kai vienas iš vaikų pareiškė norą miegoti atskiroje lovoje, tėvai apsidžiaugė ir neprieštaravo. Tiesa, devynmetis Kai netrukus persigalvojo ir rado dar kitokią išeitį - jis nuo šiol miegos ant atskiro čiužinio bendrame šeimos miegamajame.

Aplinkiniams dažniausiai rūpi klausimas, o kaip gi seksas? Interviu Kim pasakojo, kad tada jie su vyru eina į kitą kambarį. Arba skiria vienas kitam pasimatymus mieste, o savaitgaliais išvyksta romantiškos nakvynės kitur.

Įdomu ir tai, kad šeimos vaikai mokomi namuose, neina į mokyklą. Paklausta, ar nepavargsta skirti tiek daug dėmesio savo vaikams, Kim atsako: „Man patinka leisti laiką su savo vaikais. Jie yra mano geriausi draugai. O juk kai leidžiate laiką su savo geriausiais draugais, nepavargstate?“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis