14 dukterų auginanti šeima tikisi susilaukti berniuko

„Vaiko lytis nesvarbu, kad tik gimtų sveikas“, – taip neretai sako būsimieji tėvai, paklausti, berniuko ar mergaitės norėtų. Tačiau šios istorijos herojė atvira – ji nuoširdžiai nori berniuko.

Augustina Higuera turi 14 vaikų — visas mergaites. 29 metų moteris neslepia – ji bandys tol, kol gims berniukas.

Jos istorija prasidėjo ne visai tradiciškai. Dar būdama paaugle, ji turėjo santykių su kitu paaugliu. Sužinojusi, kad laukiasi, mergina patyrė šoką, tačiau aborto galimybės tikinti jos šeima nė nesvarstė. Taip, būdama 15, ji ištekėjo už 17 -mečio draugo. Vestuvės, nėštumas, džiaugsmas sulaukus pirmojo vaiko – sveikos mergaitės. Tada moteris pastojo dar tris kartus, ir visus kartus gimė mergaitės. Jau būdama daugiavaike mama, Augustina išsiskyrė su pirmuoju vyru, tačiau neilgai trukus vėl įsimylėjo.

Su antruoju vyru – Jose (30) – ji susilaukė dar dviejų dukterų. Kai pastojo vėl, sužinojo, jog dabar laukiasi ne vieno, o iš karto dviejų mažylių. Būtent tada moteriai sukirbėjo mintis, kad vienas iš dvynukų galbūt bus berniukas. Tačiau taip nenutiko - gimė mergaitės.

Istorija iš tiesų skamba neįtikėtinai, bet tai - faktas. Augustina dar susilaukė dviejų porų dvynių, ir visos gimė mergaitės. Šiandien moteris yra 14 dukterų mama.

Tam, kad išlaikytų šeimą, vyras ir mergaičių tėtis dirba 7 dienas per savaitę. Pati Augustina sustoti neketina - ji svajoja, kad namuose kada nors krykštaus ir berniukas.

Pamatyti Augustinos ir jos 14 dukterų nuotraukas galima čia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis