MAMŲ MUGĖ suviliojo ir žinomas mamas

Šiandien Vilniuje, Gariūnų verslo parke, prasidėjo pavasario - vasaros MAMŲ MUGĖ. Įėjimas į ją nemokamas, durys atviros iki sekmadienio, kovo 25 dienos.

Jau tryliktą kartą vykstanti MAMŲ MUGĖ šiais metais ypatinga – ji vyksta net 10 dienų ir dviem etapais. Pagrindinė mugė prasidėjo ketvirtadienį, kovo 22 dieną, o prieš savaitę vyko įžanginė mugė.

Šįkart dalyvių skaičius ir vėl rekordinis – daugiau kaip 1800 šeimų. Šiais metais MAMŲ MUGĖ turi naują šūkį – “Laisvi nuo daiktų”.

Mamų mugėje apsilankiusi Katažina Zvonkuvienė ne tik rado puikių daiktų savo dvynukams, bet ir paragino visus aukoti vaikų hospiso steigimui.

Trijų vaikų mama Beata Nicholson juokavo, mugės organizatorių nufilmuota prie kasos jau atsiskaitanti už pirkinius juokavo, kad išpirko pusę mugės.

Puse muges nuprikta! BEATA 🙄

A post shared by Mamu Muge (@mamumuge.lt) on Mar 21, 2018 at 2:24am PDT

Savo feisbuko paskyroje Beata vėliau pasidžiaugė, kad šios mugės laukė ir pirkinius suplanavo jau iš anksto. Kartu su Beata apsipirko ir jos sesuo Odeta Bložienė.

Mugėje pirkėjai dabar gali rinktis sau patinkančius ir reikalingus daiktus iš įspūdingos 150 000 prekių pasiūlos. Nuo kovo 22 d. net iš daugiau nei 10 000 žaislų, 100 000 vienetų drabužių, 15 000 porų batų, 5 000 kepurių, 150 vežimėlių ir daugiau nei 15 000 kitų daiktų (vežimėlių, baldų, prekių nėščiosioms, aksesuarų ir pan.). Pažymėtoms prekėms penktadienį taikoma 20 proc. nuolaida, o savaitgalį net 50 proc. Simbolinėmis kainomis įvertintus daiktus vaikams tuomet galima įsigyti dar pigiau.

Mugėje laukiama kiekviena šeima, įėjimas į mugę nemokamas. Pirkėjai kviečiami sutaupytus mugėje eurus prie kasų įmesti į aukų dėžutes, kuriose renkamos lėšos vaikų hospiso skyriaus statyboms.

Darbo laikas:

22 d. (10-12 val - 5 eur.) nuo 12 iki 20 val. Įėjimas nemokamas.
23 d. 10-18 val. Pažymėtoms prekėms -20 proc nuolaida. Įėjimas nemokamas.
24 d. 10-18 val. Pažymėtoms prekėms -50 proc nuolaida. Įėjimas nemokamas.
25 d. 9-13 val. Pažymėtoms prekėms -50 proc. nuolaida Įėjimas nemokamas.

Mamų mugėje - didžiausias vaikiškų prekių asortimentas: kūdikiams, vaikams, paaugliams. Čia rasite rūbų, batų, žaislų, knygų, dviračių, vežimėlių, autokėdučių, kepurių, patalynės, baldų, žaidimų ir dar daug kitų prekių. Yra ir prekių mamoms: rūbų, batų, aksesuarų nėščiosioms ir moterims.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis