Kate Middleton laikosi šios tradicijos augindama vaikus

Kembridžo kunigaikštienė Catherine Middleton ne kartą buvo išrinkta viena stilingiausių moterų. Todėl nieko keisto, kad ir jos abu mažyliai viešumoje matomi kruopščiai suderinta apranga.

Rudenį vykusios savaitės trukmės kelionės į Kanadą metu turėjom ne kartą matyti visą jaunąją karališkąją šeimą drauge: princą Williamą, Kate Middleton, princą George bei princesę Charlotte.

Trejų metų George ne vieną stebina pasirodydamas su trumpomis kelnėmis. Nė karto oficialaus pasirodymo metu mažylis nedėvėjo ilgų kelnių.

Vida Press

Reuters/Scanpix

Kodėl taip yra? Kaip "People" žurnalui aiškino mados ekspertai, tokia yra sena Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos tradicija.

Vida Press

Trumpos kelnės, kurias berniukai dėvi iki maždaug 8-9 metų pabrėžia itin aukštą jų luomą. Žemesnio luomo berniukai dėvi kelnes, o dar žemesnio – džinsus.

Vida Press

Vida Press

AP / Scanpix

Kitas princo George aprangos bruožas – jis dėvi tėčio vaikystės rūbų kopijas. Štai, pavyzdžiui, kai buvo krikštijama princesė Charlotte, jos brolis George dėvėjo rūbus, kuriuos 1984 metais buvo apsirengęs princas Williamas, eidamas lankyti ką tik gimusio brolio Harry.

Princas Williamas ir Kate Middleton
Princas Williamas ir Kate Middleton
Vida Press

Vida Press

Karališkosios šeimos gyvenimas domina daugybę smalsuolių visame pasaulyje. Todėl vos princas George ar princesė Charlotte pasirodo viešumoje, netrukus internetinėse parduotuvėse būna išperkami tie rūbai, kuriais vilkėjo karališkieji mažyliai.

Vida Press

Vida Press

Princo trumpos kelnės aptartos daugelyje žiniasklaidos priemonių, tačiau internautai nerimsta ir dėl mažosios princesės Charlotte aprangos – kodėl ji rengiama visą laiką kone identiškai – smulkiais raštais marginta suknele bei vienspalviu megztuku?

Charlotte šių metų gegužę sukako vieneri metai, tad normalu, kad viešumoje ją esame matę vos kelis kartus. Tačiau visi tie kartai buvo panašūs - mergaitė vilkėjo margintomis suknytėmis bei vienos spalvos megztukais. Kodėl?

Mažosios princesės apranga yra subtili, spalvos – nerėksmingos. Kaip sako Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos gyvenimą stebintys apžvalgininkai, Kate Middleton itin rūpinasi tradicijų puoselėjimu, todėl jos dukrytės suknelių raštai bei modeliai primena tuos, kokie buvo populiarūs ir prieš daugelį metų. Manoma, kad Kembridžo kunigaikštienė nori kuo ilgiau išsaugoti savo vaikams vaikystės žavesį, todėl neskuba jų puošti šiuolaikiniais rūbais ir pirkti jiems madingiausių drabužių.

Kate Middleton – tai ne Kim Kardashian, kuri savo dukrytę nuo gimimo puošia deimantais, kailiais ir žinomų dizainerių rūbais už keliasdešimt tūkstančių.

Kate Middleton savo vaikų apranga siekia parodyti, kad karališkajai šeimai yra būdingas vertybių bei tradicijų puoselėjimas ir stilingas kuklumas. Juk Charlotte ne kartą buvo įamžinta dėvinti megztukais vos už keliasdešimt eurų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis