Vaikų kreatyvinio makiažo konkurso organizatorė Svajūnė Banuškevičienė: „Dalyviai nustebino net ekspertus“ (GALERIJA)

„Drąsūs, su idėja ir polėkiu, netikėti ir ryškūs, kai kurie – unikalūs ir nematyti“, – taip po vaikų kreatyvinio makiažo konkurso, kuriame dalyvavo dešimt jaunosios kartos atstovų, kalba jo organizatorė, ne vieną pasiekimą skirtingose visažo srityse turinti Svajūnė Banuškevičienė. 

Iniciatyvi moteris, „Svlines“ studijos įkūrėja, televizijos projektų ir garsiausių Lietuvos dizainerių kolekcijų pristatymus ruošiančių komandų narė, vaikus į stiliaus bei grožio šventę pakvietė penktą kartą.


„Smalsius, atvirus, bet dažnai nedrąsius kūrybiškus jaunus žmones savo žiniomis noriu nukreipti tinkama linkme, motyvuoti ir patikinti – viskas yra įmanoma. Neabejoju, kad taip gimsta talentai, kurie ir garsina Lietuvos vardą“, – sako S. Banuškevičienė.


Jos tikslas – grožio pasauliu sudominti vaikus nuo 9 iki 17metų.


„Todėl vedu makiažo būrelį bei organizuoju kreatyvinio makiažo konkursus. Juk per kūrybą atsiskleidžia vaikų unikalumas, kyla jų savivertė, pasitikėjimas“, – pasakoja pašnekovė.


Kreatyvas – tai kūrybiškas, fantastinis, ne kasdieniškas makiažas. Jį profesionalai dažniausiai naudoja reklamose, kino filmuose, dizainerių pasirodymuose.


„Vaikai ne kartą jau yra mane nustebinę. Galėčiau pasakyti, kad stiprūs, nuostabūs darbai buvo ir šiame konkurse. Vieni dalyviai ruošėsi savarankiškai, kiti – Svlines studijoje ar padedami mamų, dirbančių grožio srityje. Vaikai pasirodo turi stiprų norą dalyvauti, parodyti, kaip jie kuria, tik juos reik palaikyti, tinkamai nukreipti, tuomet rezultatai būna stulbinantys“, – sako S. Banuškevičienė.


Šįkart Kaune, „Žalgirio“ arenoje vykusį konkursą ji organizavo bendradarbiaudama su Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija (KIGSA), o dalyvius vertino patyrusių meistrų iš trijų Baltijos šalių komisija.


Pasak KIGSA vadovės Jolantos Mačiulienės, idėjos, kuriomis kuriamas grožis ir naujiems siekiams motyvuojama jaunoji karta, specialistus vienijančios organizacijos yra labai palaikomos. KIGSA narė S. Banuškevičienė, šio sumanymo autorė, iniciatyvą sujungti jėgas su asociacija pasiūlė pati, todėl atsirado pirmasis tokio formato konkursas, turėsiantis ir tęsinį. J.Mačiulienės teigimu, jau dabar yra suplanuota padėti S. Banuškevičienei jos sumanymus realizuoti ne tik Vilniuje ir Kaune, bet ir kituose didžiuosiuose šalies miestuose. Artimiausias bendras projektas vyks Klaipėdoje vyksiančioje grožio parodoje.


 „Turiu daug planų su vaikais ir tikiuosi tai įgyvendinti, – apie ateitį kalbėjo tarptautinio konkurso Anglijoje „Fashion makeup“ rungties bronzos laimėtoja bei daugelio varžybų Lietuvoje sidabro medalininkė, – Noriu padaryti, kad tokio tipo konkursas vyktų ir pasauliniu lygiu, tokiose šalyse kaip Latvija, Estija, Norvegija ar Italija“. Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis