Itin „Marvel“ gerbėjų laukiamas filmas „Žmogus-voras: aplink Multivisatą“ jau gali pasigirti rekordais

Milesas Moralesas jau birželio 2 dieną grįžta naujam „Oskarą“ laimėjusios „Spider-Verse“ sagos skyriui „Žmogus-voras: aplink Multivisatą“. Ir grįžta su didžiuliu trenksmu – tai bus įspūdinga juosta visiems, ne tik jauniausiems, „Marvel“ gerbėjams. Negana to, ji jau gali pasigirti ir pasiektais rekordais.

Neseniai pasirodęs filmo anonsas tapo žiūrimiausiu „Žmogaus-voro“ visatos anonsu, o taip pat ir populiariausiu šios vasaros superjerojų filmų anonsu bei daugiausiai peržiūrėtu „Marvel“ filmų anonsu, kuriam pavyko surinkti tokius įspūdingus skaičius vos per 24 valandas. Šiuo metu jis yra peržiūrėtas jau beveik 35 milijonus kartų.


„Žinojome, kad gerbėjai šio filmo laukia, tačiau tokio didžiulio susidomėjimo tikrai nesitikėjome. Tai – įrodymas, jog Žmogus-voras, kaip personažas, yra vienas mylimiausių ir žiūrovams jis išties brangus. Tai mus įkvepia ieškoti išradingiausių būdų, kaip nustebinti žmones ir, neabejoju, mes tai tikrai padarysime“, - pasakoja juostos kūrėjai.


„Manau, kad tokio pasisekimo anonsas sulaukė ir dėl to, jog gerbėjai jau žino, kad filmas bus skirtas ne tik jauniausiai auditorijai. Dabar, kai animacija ištobulėjusi iki begalybės, animuotus filmus, visai lyg vaidybinius, žiūri ir suaugusieji. Juk svarbu ne tik pati forma, bet ir turinys. O mes padarėme taip, kad tai būtų du viename“, - sakė režisierius Joaquimas Dos Santosas.

 

„Žmogus-voras: aplink Multivisatą“ pasakos apie tai, kaip po susitikimo su Gven Staisi, Bruklino rajono draugiškasis Žmogus-voras katapultuojasi per Multivisatą, kur susitinka su Žmonių-vorų komanda, kuriai pavesta apsaugoti patį jos egzistavimą.


Tačiau kai herojai susiginčija, kaip susidoroti su nauja grėsme, Milesas atsiduria vienas prieš kitus Žmones-vorus. Jam teks surasti savyje drąsos, ryžto bei jėgų ir imtis iniciatyvos, kad išgelbėtų tiek Multivisatą, tiek – svarbiausia – savo artimus ir mylimus žmones.


Kaip jam seksis ir kuo baigsis ši įspūdinga istorija, išvysime filme „Žmogus-voras: aplink Multivisatą“ kino teatruose jau nuo birželio 2 dienos.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis