Nufilmavo vaiko gimimo momentą, kuris neprimena įprastų gimdymų

Rugsėjo pradžioje nufilmuotas ir socialiniuose tinkluose patalpintas trumpas vaizdo įrašas iš gimdymo vandenyje sulaukė didžiulio susidomėjimo.

Jį nufilmavo akušerė Lisa Marie Sanchez Oxenham, kuri padėjo jaunai porai priimti vaikelį.

Akušerė Kalifornijos valstijoje (JAV) asistavo Audros Lynn gimdymui, kuri su partneriu pasirinko gimdymą vandenyje.

Tai, kad trumpas vaizdo įrašas susilauks tokio milžiniško populiarumo, medikė nesitikėjo. Pasak jos, susidomėjimą galėjo lemti tai, kad nufilmuota pati vaikelio gimimo akimirka yra labai jauki, rami. Tėvai atrodo susikaupę, nepanikuojantys. Gimdymas šiame vaizdo įraše atrodo tikrai labai graži ir stebuklinga akimirka.

Gimdyti vandenyje ryžtasi nedaug moterų. Gimdymo vandenyje šalininkai tvirtina, kad vandenyje pakinta skausmo jutimo slenkstis, todėl sąrėmių metu būdama šiltame vandenyje moteris jaučiasi daug geriau, labiau atsipalaidavusi, patiria mažiau skausmo ir streso.

Be to, gimdant vandenyje yra efektyvesni gimdos susitraukimai, o sąrėmiai ne tokie skausmingi. Gimdant vandenyje moteris jaučiasi patogiau, nes kūnas tampa lengvesnis ir ji gali lengviau keisti pozicijas. Taip pat vandenyje tarpvietė tampa elastingesnė, todėl sumažėja plyšimų rizika.

Tačiau pasirinkti šį gimdymo būdą gali ne visos moterys. Pasitaiko tam tikrų medicininių situacijų ar kontraindikacijų, kuomet gimdymas vandenyje yra pavojingas gimdyvei arba vaisiui.

Išsamų mūsų parengtą straipsnį apie gimdymo vandenyje privalumus bei trūkumus kviečiame skaityti ČIA.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis