Pica filme „Vienas namuose“ iš tiesų buvo pasibjaurėtina

Pamenate picą iš legendinio filmo „Vienas namuose“? Visi namiškiai dieną prieš išvykstant ją gardžiai kirto, tačiau realybėje ta pica buvo pasibjaurėtina – šalta ir labai neskani.

Beveik kiekviename filme matome, kaip personažai valgo kokį nors maistą. Kai kurie aktoriai, pavyzdžiui, Bradas Pittas netgi nori, kad filmuose būtų įterptos scenos, kurių filmavimo metu jis galėtų pavalgyti. O pavyzdžiui, Leonardas DiCaprio pasiprašo specialaus maisto, jei filme jam reikia valgyti.


„Vienas namuose“ yra legendinių komedijų serija, kuri susilaukė milijonų gerbėjų visame pasaulyje. 1990 metais išleista pirmoji „Vienas namuose“ dalis tapo švenčių klasika iki pat šių dienų. Šis filmas šildė daugybės žiūrovų širdžių.


„Vienas namuose“ sulaukė milžiniškos sėkmės ir, pasak „Box Office Mojo“ uždirbo daugiau nei 476 milijonus dolerių. Daugiau nei du dešimtmečius „Vienas namuose“ turėjo daugiausiai uždirbančios veiksmo komedijos titulą. Turint kuklų gamybos biudžetą, finansinis filmo triumfas liudija apie platų jo populiarumą ir patrauklumą.


Šiame filme yra gausybė ikoniškų elementų, tačiau legendinė pica užima ypatingą vietą. Pica iš „Little Nero‘s Pizza“ buvo valgoma tiek pirmoje „Vienas namuose“ dalyje, tiek komedijos tęsinyje – vaizdas, kai Kevinas išeina iš viešbučio, o jam pristatoma garuojanti pica, daugeliui sužadindavo apetitą akimirksniu.


Tačiau „Vienas namuose“ aktoriai interviu, duotame „The Hollywood Reporter“ metu atskleidė, kad ta pica buvo tiesiog nevalgoma: „Šalta ir labai neskani“.
Kituose filmuose rodomas maistas taip pat pateikiamas gardžiau nei yra iš tikrųjų


Deja, ši pica yra tikrai ne vienintelis kartas, kai aktoriai filmavimo metu turėjo vaizduoti besimėgaujantys maistu, o iš tikrųjų vos galėjo nuryti kąsnį.


Pavyzdžiui, filmuojant „Jimmy Kimmel“ aktoriams buvo pristatyti „Tedo Lasso“ sausainiai, kuriuos valgant aktoriai tikrai nesidžiaugė. „Juose buvo per daug sviesto ir cukraus“, - skundėsi aktorė Hannah Waddingham. Ji sausainius valgydavo taip, kad po nufilmuotos scenos aktorei pasiūlydavo kibirą viską išspjauti. „Tačiau tai nebuvo labai elegantiška, todėl aš visuomet viską nurydavau“, - skundėsi Hannah.


Tad kitą kartą, kai matysite, jog filme personažai mėgaujasi maistu, įvertinkite, ar taip yra iš tiesų, ar tiesiog gera vaidyba.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis