M. Navickienė apie po susitikimo su tėvu negrąžintą 5-metį: tarnybos žino, kaip atlikti savo darbą

Sekmadienio vakarą motinai pranešus apie po susitikimo su tėvu negrąžintą 5-metį, socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė teigia, kad institucijos į situaciją žiūri atsakingai. Politikė tvirtina, kad ji pati palaiko nuolatinį ryšį su vaiko teisių apsaugos tarnyba, taip pat nuolat bendraujama su tarptautiniais partneriais.

„Tarnybos tikrai žino, kaip atlikti savo darbą ir šiuo metu, dėl šio konkretaus atvejo taip pat dirba atsakingai. Palaikau nuolatinį ryšį ir su vaiko teisių apsaugos tarnyba, jie palaiko ryšius su tarptautiniais partneriais. Įsijungia visos institucijos tam, kad šis klausimas būtų sprendžiamas. Dabar vyksta ir tyrimas ir visi procesai“, – antradienį žurnalistams komentavo M. Navickienė.


„Kol kas komentuoti papildomų detalių negalėčiau“, – teigė ministrė.


ELTA primena, kad Teisėsaugos duomenimis, sekmadienį į Vilniaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą kreipėsi moteris, kuri pareiškė, kad šeštadienį, apie 12 val., Vilniuje, buvęs sutuoktinis, vykdant teismo nutartį, pasiėmė sūnų (gim. 2018 m.), kurį turėjo grąžinti sekmadienį, iki 17 val., tačiau vaiko negrąžino. Policija neatmeta versijos, kad vaikas gali būti išgabentas į užsienį.


Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vaiko pagrobimo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis