Socialinių tinklų sensacija tapo vaizdo įrašas iš itin reto gimdymo

Ar esate girdėję posakį „Gimė su marškinėliais?“. Dar sakoma, kad užaugę tokie vaikai būna laimingi ir išskirtiniai.

Gimdymas yra nenuspėjamas – šia amžina tiesa įsitikiname kone kasdien, matydami ir girdėdami įvairiausių neįtikėtinų istorijų apie jį.

Štai šiomis dienomis socialiniuose tinkluose sensacija tapo 30 sekundžių vaizdo įrašas, kuriame nufilmuotas itin retas gimdymas.

Naujagimis gimė nesuplyšusiame vandenmaišyje, apsuptas vaisiaus vandenų.

Tokia būsena yra tarsi tarpinė tarp gyvenimo mamos įsčiose ir gimimo šiame pasaulyje. Deguonį mažylis gauna per virkštelę, jį šildo ir saugo vaisiaus vandenys. Taigi, naujagimis yra visiškai saugus.

Gimdymo metu taip nutinka itin retai.

Tokiu atveju akušerė ar gydytojas rankomis praplėšia vandenmaišį ir naujagimis iš vandens patenka į sausumą.

Vaizdo įraše, kurį feisbuke peržiūrėjo jau beveik 7 milijonai internautų, užfiksuotas gimęs mažylis vandenmaišyje. Mes nematome vaisiaus vandenų maišo praplėšimo, kuris turėjo logiškai būti iš karto po šio filmavimo.

Įrašas labai tiksliai atskleidžia, kokioje pozoje mamos įsčiose gyvena vaikelis.

Paprastai prasidėjus gimdymui vaisiaus vandenų pūslė plyšta savaime, ir vaisiaus vandenys nuteka patys. Dar gali būti, kad juos tenka dirbtinai nuleisti jau gimdymo namuose – tą padaro gimdymą prižiūrintis medikas.

Vandenmaišyje esantys vaisiaus vandenys įprastai būna skaidrios spalvos, juose visus devynis mėnesius gimdoje ir gyvena bei juda vaisius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis