Savaitės horoskopas mamai: vasario 12-18 d.

Kokia bus kita savaitė?

AVINAS

Šios savaitės pradžioje veikiausiai išleisite pinigų, samdydami talkininkus ar pirkdami daiktus, kurie palengvina darbą. Artimas žmogus pritars jūsų užsidegimui ir išlaidoms bei skatins kiek neįprastai elgtis. Galite sulaukti skubiai apsispręsti verčiančio pasiūlymo telefonu, elektroniniu paštu. Tai gali būti apgaulė, todėl pasitikrinkite. Iki savaitgalio turbūt skubėsite užbaigti darbus, kad galėtumėte savaitgališkai pasilinksminti. Numatomas intriguojamas flirtas, šauni šeiminė pramoga ar pan.


JAUTIS

Savaitę pradėsite su polėkiu, kūrybiniu nusiteikimu. Situacija gali būti įdomi, gausite daug informacijos. Visgi netrukus gali paaiškėti, kad ne taip lengvai įgyvendinami planai bei kuriamas autoritetas. Jeigu siekiate naudos, niekam nenorėsite nusileisti, paisysite tik savo nuomonės bei interesų. Tokiu būdu netrukus galite įsigyti naujų priešų, o ne sąjungininkų. Per didelės ambicijos ves į aklavietę. Derėtų atsakingiau reikštis socialiniuose tinkluose, viešumoje. Venkite rizikos kelyje.


DVYNIAI

Šią savaitę būsite linkę pasiduoti kitų įtakai, išsigalvoti nebūtų dalykų. Labiau trauks svaigalai. Pasistenkite tam atsispirti, nes lengva apsinuodyti ar prikrėsti kvailysčių, pvz., apsvaigus eiti maudytis į gilų vandens telkinį. Neimkite giliai į širdį nereikšmingų dalykų. Venkite nemalonių diskusijų, ginčų. Būkite racionalūs, jei teks tvarkyti turtinius, komercinius reikalus. Savaitės pabaigoje domins nekilnojamojo turto rinka, vilios gamta. Mielai kapstysitės savo sklype, jeigu turėsite tam laiko. Tai veiks atpalaiduojamai.


VĖŽYS

Savaitės pradžioje jūsų energija bus labai laki. Aktyviau pabendravę, netrukus galite pasiduoti pasyvumo jausmui, piktnaudžiauti svaigalais ar pataikauti slaptiems įgeidžiams. Tausokite nervus, ilsėkitės, atsargiai vairuokite. Sutelkite apdairumą, jeigu bus gundymų investuoti. Pasisaugokite sukčių. Derėtų rimčiau įvertinti savo ryšius su kitais žmonėmis. Nuo jūsų ypač priklauso, koks bus namų jaukumas, šeimos reikalai ir santykiai. Savaitgalis nuteiks gana ryžtingai, jei siekiate papildyti piniginę ar įsigyti vertingą daiktą.


LIŪTAS

Šią savaitę gali kilti ūpas kažkur lėkti, bėgti, keisti aplinką ar kitus žmones. Stigs susivaldymo bendraujant, norėsis kritikuoti, raginti. Būkite atsargūs kolektyve, o ypač su kolegomis. Galbūt susidursite su etine ar teisine dilema. Kažkas vertins jūsų poelgius, arba jūs turėsite nuspręsti, kas pasielgė tinkamai, o kas – ne. Galimas keistas nuotykis ir nenumatytos išlaidos. Aklai nepasiduokite kitų valiai bei įtakai. Naudingiausia būtų permainas pradėti nuo individualių pokyčių ir geriau – kiek pailsėjus per savaitgalį.


MERGELĖ

Savaitės pradžioje aktualūs bus su mokslu, teisėtvarka, užsieniu susiję reikalai. Galbūt gausite žinią, kuri privers nerimauti. Visgi gerai jaustis labiausiai trukdys jūsų pačių nervingumas, įtarumas. Saugokitės avarijų, sukčių. Iki šios savaitės pabaigos dar neskubėkite imtis atsakingų naujų įsipareigojimų, ypač jei tai jums nepigiai kainuotų. Užbaikite senus darbus. Šeštadienį nesėdėkite tarp keturių sienų. Skirkite dėmesio draugams, vaikams, pajudėkite. Sekmadienį jau venkite intensyvios veiklos.


SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje galite būti raginami imtis veiklos, kuriai reikia lėšų ir energijos. Galbūt mėginsite kažką rekonstruoti, taisyti. Regis, teks dalyvauti viešuose renginiuose arba galvosite apie ateities planus, keliones. Antroje savaitės pusėje galite gauti svarbių pranešimų, kurie nebūtinai nudžiugins. Tai gali paskatinti priimti neplanuotą sprendimą. Staigmenų tikėkitės ir iš vaikų. Gali būti sunku įvykdyti kažkam duotą pažadą, o nuo to priklauso jūsų įvaizdis ir santykiai. Savaitgalį laukia susitikimai su draugais.


SKORPIONAS

Savaitės pradžioje būsite nusiteikę harmoningai bendrauti, objektyviai vertinti kitus. Nestokosite polėkio, originalumo, fantazijų apie neįprastus nuotykius. Visgi pavojinga rizikuoti savomis bei svetimomis santaupomis, leistis į avantiūras. Jeigu neapdairiai elgėtės su pinigais, dokumentais, tai dabar ims ryškėti padariniai. Nusivylimų gali sukelti ir meilė, seksas. Regis, labai domins tolimos kelionės ar studijų klausimai. Savaitgalį norėsis kažkur toliau išvykti ar ką nors neįprasta nuveikti. Kaupsite informaciją.


ŠAULYS

Šią savaitės vikriai suksitės įprastiniame reikalų bei kontaktų verpete, tačiau nuotaiką drums suvokimas, kad kažką turite pasiūlyti kitiems, derintis. Galbūt staiga pasijusite keistai priklausomi nuo tam tikrų įtakų. Venkite svaigalų, saugokitės sukčių. Nuo savaitės vidurio augs noras kuo nors pasipuikuoti prieš kitus. Kartu gali sustiprėti nepasitenkinimas seksualine ar finansine situacija, išryškėti išlaidumo ar rizikingo meilės nuotykio padariniai. Savaitgalį jau svajosite apie permainas, keliones.


OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje asmenines problemas spręsti mėgins padėti artimieji, draugai. Galbūt gausite kiek avantiūristišką pasiūlymą. Visgi rizika gali nepasiteisinti arba prireiks daugiau pastangų, nei tikitės. Labiau rūpinkitės vaikais. Regis, jaučiatės neužtikrinti dėl savo profesinės padėties, sveikatos ar išvaizdos. Išgirstos apkalbos ar užuominos nuolat skamba ausyse ir kelia prieštaringus jausmus. Išvengsite nemalonaus susipriešinimo, jei nesielgsite savanaudiškai. Verčiau kantriai ieškokite tarpusavio supratimo.


VANDENIS

Savaitės pradžioje gana daug dėmesio skirsite nuosavybės, šeiminiams, vaikų klausimams. Tai išeis į naudą. Tačiau dėl kitų reikalų gali susikirsti jūsų ir šeimos narių, partnerių nuomonės bei interesai. Iš jūsų laukiama užuojautos, meilės, o jūs turbūt nesugebėsite būti dėmesingi. Jums neabejingas asmuo pasijus lyg perlietas šaltu vandeniu. Galbūt mėginsite kelti sąlygas, ir tai gali būti neapgalvota, užgaulu. Savaitgalį galite nemažai nuveikti ūkyje, buityje bei dėl savo įvaizdžio.


ŽUVYS

Šią savaitę jums rūpės sutvarkyti svarbiausius reikalus, pasirašyti sutartis. Gali apvilti žmogus, iš kurio daug tikėjotės. Regis, labiau seksis įgyvendinti teisingus ir protingus siekius, o slidus reikalas neišdegs. Nesukčiaukite ir patys saugokitės sukčių. Regis, kils idėjų, susijusių su būsimomis atostogomis ar sodybos modernizavimu. Jeigu jau atostogaujate, smagiai leisite laiką. Vilios pramogos, linksmybės, meilės pasimatymai. Derėtų daugiau laiko leisti su vaikais, kartu pasportuoti.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis