Horoskopas savaitgaliui: balandžio 13-14 d.

Koks bus šis savaitgalis?

Avinas. Savaitgalį gali susidurti su žmonėmis, kurie bus įtakingi ir daug kuo tau padės. Galbūt kažkokiu būdu jie mes tau iššūkį. Dabar pasiekei lūžio tašką, svarbiausia – nepasiduoti pesimizmui. Privalai suvokti, kad pokyčiai – pagrindinė augimo sąlyga. Gali tekti skubiai imtis veiksmų.


Jautis. Pasitikėk savimi ir tuo, kaip elgiesi su aplinkiniais. Vien todėl, kad kažkas kitas jaučiasi liūdnas, dar nereiškia, kad privalai tą žmogų pralinksminti. Geriausia, ką šioje situacijoje gali nuveikti – demonstruoti laimę ir pomėgį pasilinksminti.


Dvyniai. Savaitgalį pajusi laisvę. Gali būti, kad artėja didelės permainos, jos jau beldžia tau į duris. Prieš kviesdamas vidun, pažvelk pro rakto skylutę, tik žinok, kad atsakymas, kurio lauki, nebūtinai vilkės kostiumą, kokio tikiesi. Ištirk visus variantus, būk įžūlus ir nesikratyk permainų.


Vėžys. Dabar išgyveni itin spartaus augimo laikotarpį. Susitelk į tai ir suprasi, kad būtini pokyčiai. Gali kilti sunkumų dėl kai kurių žmonių poelgių ar tam tiktų situacijų. Visa tai svarbu, tai stumia tave į pokyčius, kurie neišvengiami. Atsimink – jau šį savaitgalį tau atsivers daug naujų galimybių.


Liūtas. Savaitgalį laimė – tavo rankose. Vien minties galia pajėgsi pakeisti aplinkinį pasaulį. Abejoji savo jėgomis? Pasakyk sau – viskas įmanoma. Galiausiai, kaip nusiteiksi, taip ir bus. Atsimink – pozityvios mintys greičiau pildosi. Sekmadienį vidinis pasaulis, fantazijos, atsiminimai ir svajonės susipins su realybe, nusitrins ribos. Keista, mistinė diena.


Mergelė. Savaitgalį netikėti įvykiai išmuš iš vėžių, tačiau nedideli incidentai gali būti didelių pozityvių permainų pranašai. Galimybės byrės tiesiai į delnus, jokiu būdu jų neignoruok. Smulkmenos nėra nesvarbios, laikui bėgant tai suprasi. Taigi plačiai atverk langus ir įkvėpk gryno oro.


Svarstyklės. Pasakyk viską, kas guli ant širdies. Neišsakytų emocijų laikymas graužia tave iš vidaus. Nustok nerimauti dėl pasekmių ir ryžtingai ženk šitą žingsnį. Šis savaitgalis yra tas laikas, kai gali rodyti agresiją ir įžūlumą. Kiti žmonės gali reaguoti panašiai, tad jeigu atsiversi, būk pasirengęs atsakui.


Skorpionas. Tavo jautrumas verčia tave jaustis vienišu ir nuogu tvyrant nemaloniai atmosferai. Gal net geriau būtų pasilikti lovoje. Vis dėlto, jeigu nuspręsi išeiti, būk pasirengęs. Žinok savo silpnąsias puses, tuomet savo energijos resursus galėsi panaudoti veiksmingiausiai.


Šaulys. Nepamiršk, kad savanaudiškumas ne visada vertinamas kaip neigiama savybė. Kartais sveika ir net būtina prisiimti egocentrišką vaidmenį. Prisimink, kad visada reikia pasirūpinti savuoju „aš“. Tad nepulk mojuoti kumščiais, kai kiti demonstruoja tokį patį elgesį.


Ožiaragis. Imkis veiklos. Tau kils puikių sumanymų. Dabar sunkiausia – pasirinkti, kurį pirmą pradėti įgyvendinti. Labiausiai traukia veikla, kuri skatina kūrybingumą ir jautrumą. Suteik peno širdžiai, kad ji turėtų kuo pasidžiaugti. Žinok, kad esu drąsi ir norėk maksimumo.


Vandenis. Žmonių komentarai, pastabos gali netikėtai išvesti iš pusiausvyros. Jų elgesys tau atrodys šiurkštus, nemandagus. Gali netgi tau įprastas geras manieras pamiršti ir atsakyti tuo pačiu. Ne bet nepasiduok ir visada stenkis išlikti savimi.


Žuvys. Semkis stiprybės iš savęs – patikėk tavyje slypi didžiuliai rezervai. Nėra kito tokio žmogaus kaip tu, primink sau tai ir judėk pirmyn. Teks rizikuoti, pademonstruoti drąsą, bet juk tavęs lauks apdovanojimas už atkaklumą!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis