Dienos horoskopas mamai: balandžio 3-ioji

Kokia šiandien bus diena?

AVINAS. Nekaip seksis bendrauti, susikaupti. Nepaisant to, jums nepaprastai rūpės tai, kas gražu, skanu, teikia komfortą. Svajosite apie labai žemiškus, praktiškus dalykus. Svarbesni taps namai, jų dizainas.


JAUTIS. Ši diena žada emocijų, mezgant naujas asmenines ir dalykines pažintis, aiškinantis savo teises bei galimybes darbe, siekiant įkūnyti jums reikšmingus sumanymus. Kaip bebūtų, pozityvūs susitarimai yra įmanomi.


DVYNIAI. Šiandien daug kas priklausys nuo jūsų sugebėjimo lanksčiai bendrauti, derėtis. Reikia ieškoti kompromiso, antraip gali tekti sumokėti už slaptą manipuliavimą, intrigas, veidmainiškumą.


VĖŽYS. Neužsispirkite, nemanykite, kad tik jūs teisūs. Gilinkitės į save, partnerį, aplinkinius, kad išsiaiškintumėte savo ar kitų nerimo priežastis. Stiprinkite šeimyninius saitus, draugystės ryšius.


LIŪTAS. Stenkitės būti diplomatiški, nepažeminkite kieno nors orumo. Slapta avantiūra gali suryti pinigų ir laiko. Kita vertus, staiga prasiveržęs iškalbumas, kūrybiškumas gali atnešti pripažinimo.


MERGELĖ. Gali tekti tvarkyti skubius, svarbius reikalus, daug mokytis, tarpininkauti, aiškintis teisinius klausimus. Tikriausiai įspūdį padarys socialinių tinklų pašnekovai, pažįstami asmenys, užmegsite naujų draugysčių.


SVARSTYKLĖS. Aktualūs bus profesiniai planai, ryšiai su įtakingais asmenimis. Labiau trokšite komforto, prabangos. Darysite didelę įtaką aplinkiniams. Galimas pikantiškas pasiūlymas.


SKORPIONAS. Stenkitės blaiviai vertinti savo santykius, poelgius. Negaiškite laiko beprasmiškiems ginčams, teisybės įrodinėjimui. Galbūt netikėtai paaiškės, kad dėl jūsų sėkmės kažkas nesavanaudiškai stengiasi ir nesate palikti mūšio lauke.


ŠAULYS. Dalykiniai ar finansiniai įsipareigojimai veikiausiai jums gadins nuotaiką. Pro pirštus į juos žiūrėti tikrai negalėsite. Visgi prioritetas turėtų būti sveikata, vaikai. Stenkitės viską suderinti.


OŽIARAGIS. Tikriausiai užgrius vienodos svarbos rūpesčiai: teks imtis ir rimtų darbų, ir meilės problemų, ir vaikų aktualijų. Jus gali užvaldyti naujas jausmas ar troškimas.


VANDENIS. Šios dienos pažintys, gauti pasiūlymai, nauja informacija bus gana reikšmingi. Tikriausiai tai naudingai pakreips situaciją dalykinėje ar nuosavybės srityje. Labiau rūpinkitės sveikata.


ŽUVYS. Atsiras nuojautų, įtarimų, kad pažįstamas asmuo jus mėgina suvilioti, puoselėja romantiškus jausmus. Arba jūs patys būsite linkę kažkaip rizikuoti, regzti meilės intrigą.


Geros dienos!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis