Marijus Mikutavičius naujame TAVO VAIKO žurnale priėmė netikėtą iššūkį

Marijus Mikutavičius, neseniai tapęs tėčiu, svečiuojasi naujame, rugpjūčio mėnesio, TAVO VAIKO žurnale, kur atsako į ne visai jam įprastus klausimus.

„Ar galima pačiupinėti laimę?“ Kaip jūs atsakytumėte į tokį mažo vaiko jums užduotą klausimą? Štai ką į tokį vaiko klausimą atsakytų naujai iškeptas tėtis, žurnalistas, laidų vedėjas ir dainininkas Marijus Mikutavičius: „Ne. Ji kaip vaivorykštė. Kiek prie jos eitum, ji vis tiek toliau."

Paklaustas, kas yra šventvagystė, Marijus Mikutavičius ilgai negalvojo: „Kai pavagi arba sugadini kažką, kas kitam žmogui labai svarbu ir šventa. Pavyzdžiui, mobilųjį telefoną."

Naujausiame žurnale „Tavo vaikas" (Nr. 8) į netikėtus mažų vaikų klausimus atsakymo ieškos 3 žymūs Lietuvos tėčiai: žurnalistas, laidų vedėjas ir dainininkas Marijus Mikutavičius, ekonomistas Nerijus Mačiulis bei žurnalistas Juozas Liesis.

Kaip jiems sekėsi ši nelengva užduotis, sužinosite perskaitę žurnalo redaktorės Rūtos Rukaitės parengtą temą „Paaiškink vaikui drąsiai".

Žurnalas "Tavo vaikas"

Beveik neįmanoma nepastebėti, kada vaikas pirmą kartą nusišypsojo mamai ir tėčiui, žengė pirmą savarankišką žingsnį, ištarė pirmą žodį. O kada... pradėjo mylėti?

Kalbėti apie tai, kaip myli vaikai, nėra paprasta net ir mokslo kalba, žurnalo redaktorei Eglei Racevičiūtei prisipažins žurnalo konsultantai. (Str. „13 klausimų apie vaikų meilę".)

Žurnalas "Tavo vaikas"

Kažkodėl manome, kad vaikui iki trejų metų pietų miegas yra būtinas, o kai sulaukia ketverių, atleidžiame vadeles. Str. „Tradicija miegoti" pasakoja apie tai, kad pietų miegas prasmingas ir naudingas visai šeimai.

Žurnalas "Tavo vaikas"

Str. „Jie TAI daro" ir dar kartą atkreips mamų dėmesį į tai, kaip svarbu kūdikiui skirti pakankamai savo laiko ir dėmesio.

Žurnalas "Tavo vaikas"

Rugpjūtis – masinio šopingo mokyklai mėnuo. Kad nepamestumėte galvos ir visų pinigų, dviejų vaikų mama stilistė Agnė Gilytė patars, kas tinka ir ko reikia mokyklai. Skaitykite žurnalo priedą „Į mokyklą".

Žurnalas "Tavo vaikas"

Fotografės Nendrės viršelio nuotraukoje – 11 mėnesių Gabrielius.

Žurnalas "Tavo vaikas"

Pasak mamos Violetos, Gabrielius – labai linksmas vaikas, tačiau šypseną tą dieną išspausti jam buvo sunku. Nes šeima buvo ką tik grįžusi iš kelionės, berniukas staigiai aprengtas ir atvežtas fotografuotis. Vis dėlto rezultatas išėjo puikus kaip visada.

„Už kadro“ liko tą dieną ką tik praūžusi audra, viršelio herojaus temperatūra, bėrimai ir visa kita, kas yra redakcijos fotografo kasdienybė.

Užsiprenumeruoti žurnalą TAVO VAIKAS palankiausiomis sąlygomis galima čia.

Parašyk Redakcijai