TAVO VAIKO premjeroje – mielas išdaigininkas TRIUŠIS PITERIS

Vaikų literatūros klasika žaismingai perkeliama į kino ekranus! Kovo 18 d. (sekmadienį) visuose kino centruose „Forum Cinemas" TAVO VAIKO premjeroje – filmas „Triušis Piteris", pastatytas beveik prieš 120 metų britų rašytojos Beatrix Potter sukurtą ir viso pasaulio vaikus sužavėjusią istoriją apie išdykusį, bet mielą triušiuką. Pamatykite pirmieji!

Kovo 18 d. (sekmadienį) visuose kino centruose „Forum Cinemas" TAVO VAIKO premjeroje – filmas „Triušis Piteris", pastatytas pagal beveik prieš 120 metų britų rašytojos Beatrix Potter sukurtą ir viso pasaulio vaikus sužavėjusią istoriją apie išdykusį, bet mielą triušiuką. Pamatykite pirmieji!

Organizatorių nuotr.

1901 m. pirmą kartą išleista nedidelė knygelė „Pasakojimai apie triušį Piterį" – viena labiausiai skaitomų knygų pasaulyje: Beatrix Potter sukurta ir jos pačios iliustruota istorija išversta į 36 kalbas ir jau išplatinta daugiau kaip 45 milijonų egzempliorių tiražu. Be abejo, ne kartą ekranizuota. Tačiau dar nė karto neekranizuota taip, kaip tą padarė režisierius Willas Gluckas: filmuotus epizodus su aktoriais jis papildė animaciniais personažais.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Komiškais vaidmenimis išgarsėjusi aktorė Rose Byrne filme „Triušis Piteris" persikūnijo į panelę Bėją – geriausią triušiuko draugę, kuri mėlynu švarkeliu vilkinčiam ilgaausiui, trims jo sesutėms ir jo draugams savo kieme visada palieka vaišių. Gyvūnai ir žmonės nuostabiame Anglijos gamtos kampelyje vieni kitus palaiko, vieni kitiems padeda, o kartais drauge ir paišdykauja.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Tačiau viskas apsiverčia aukštyn kojom, kai į Bėjos kaimynystėje stovintį namą įsikelia ponas Tomas Makgregoras (akt. Domhnallas Gleesonas), nes... jis kaip gyvas negali pakęsti visokių laukinių gyvūnėlių – ypač tokių, kurie vagia jo daržoves. Lyg to būtų maža, Tomas nusižiūri gražiąją Bėją. Piteris netrukus supranta, kad jam ir jo draugams gresia ne tik prarasti gardų maistą iš Makgregoro daržo, bet ir tikrą draugę, kuri visuomet pasirūpindavo gyvūnėliais.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Sunerimęs triušiukas ima regzti planus, kaip suardyti Tomo užmačias. Tačiau Makgregoras taip pat nesnaudžia – jis pasiryžta bet kokia kaina nugalėti tuos „įkyrius parazitus"!

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Lietuviškai dubliuotas linksmas ir nuotaikingas filmas „Triušis Piteris" į Lietuvos kino teatrus atkeliauja kartu su TAVO VAIKO premjera. Pasinaudokite proga pamatyti šį filmą pirmieji visuose kino centruose „Forum Cinemas" jau kovo 18 d.!

Organizatorių nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis