Šis vaikas mamos pilve tapo interneto sensacija ir užminė mįslę (VIDEO)

Beveik trys milijonai internautų, pamatę šį vaizdo įrašą, pasidalijo į dvi barikadų puses. Vieni sako, kad tai yra neįmanoma, kiti – užjaučia nėščiąsias, ką joms tenka patirti.

Vaizdo įrašą „Youtube" tinkle publikavęs vartotojas apraše nurodo, jog nufilmuota 39 nėštumo savaičių moteris. Jos pilve esantis kūdikis neįtikėtinai gerai matomas. Galima matyti jo pėdutes, kojas, galvą.

Žinant, kad kūdikis būna saugiai įsitaisęs motinos gimdoje, supamas placentos bei vaisiaus vandenų, sunku įsivaizduoti, kad tai gali būti tiesa.

Šiomis dienomis šis vaizdo įrašas tapo tikra sensacija socialiniuose tinkluose. Tūkstančių tūkstančiai komentarų yra tikrai nevienareikšmiai.

Vieni internautai abejoja šio vaizdo įrašo tikrumu, sakydami, kad moters oda jame panaši į lateksą, ir jei kūdikis taip spardytųsi ir vartytųsi, nėščioji jaustų nepakeliamą skausmą. Taip tiesiog nebūna.

Kiti įsitikinę, kad toks vaizdo įrašas įmanomas dėl nufilmuotos moters odos ypatumų - ji tarsi marmurinė, todėl išryškina būsimo vaikelio judesius.

O ką manote jūs? Kviečiame peržiūrėti vaizdo įrašą ir atsakyti į klausimą - ar taip iš tiesų gali būti? O gal kažką panašaus patyrėte, matėte ir jūs patys?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis