Pirmieji įspūdžiai iš prasidėjusios MAMŲ MUGĖS

Balandžio 14 d. prasidedanti sezoninė Mamų mugė vyksta jau devintą kartą. Į didesnį nei 5 tūkst kv. m. plotą Vilniuje, Gariūnų verslo parke, keli tūkstančiai visos Lietuvos šeimų pristato išaugtus vaikiškus, nėščiųjų, moteriškus daiktus.

Šiandien, pirmąją Mamų mugės dieną, pirmiausia galėjo apsipirkti mugėje talkinusios mamos ir tėčiai savanoriai.

Nuo pietų Gariūnuose vykstančią mugę užplūdo nėščiosios bei visos Mamų mugės dalyvės - šeimos, kurios mugėje parduoda nereikalingus daiktus.

Nuo balandžio 14 dienos mugė bus atvira visoms norinčioms šeimoms. Ketvirtadienio rytą laukiami įsigijusieji į mugę bilietą (jį, beje, galima rasti naujausiame, balandžio mėnesio, TAVO VAIKO žurnale), o vėliau visi norintys galės ateiti apsipirkti nemokamai.

DELFI / Domantas Pipas

Kaip sakė pirmąją mugės dieną užkalbinta Sandra, jai apie Mamų mugę papasakojo vaikelį auginanti draugė. Pati Sandra laukiasi 31 nėštumo savaitę ir Mamų mugėje rinkosi pirmąjį kraitelį būsimam mažyliui. "Kiek spėjau pamatyti, pasirinkimas didelis. Į pirkinių krepšį jau įsidėjau pientraukį bei rūbelių sūneliui. Dar tik neseniai atėjau, tai tikiuosi, kad neskubėdama susirinksiu beveik viską, ko reikia gimdymui ir pirmiesiems mėnesiams", - sakė pirmą kartą mugėje apsilankiusi mama.

Jolanta į mugę ateina trečią kartą. Kaip sakė dviejų vaikų mama, ji pati į mugę pateikė vos kelis daiktus, nes turi sesę, auginančią mažesnius vaikus, tad viskas atitenka jai, tačiau įsigyti daiktų čia pati skuba su mielu noru. "Pirmiausia nuėjau prie vaikiškų knygų stendo ir išrinkau knygų, enciklopedijų bei stalo žaidimų abiems savo vaikams. Dabar eisiu pasidairyti į batų ir rūbų skyrių".

DELFI / Domantas Pipas

Mamų mugė – didžiausia Baltijos šalyse sezoninė keturių dienų vaikiškų (iki 14 m.) ir nėščiųjų prekių komiso ir labdaros mugė, kurioje už simbolinę kainą galite parduoti išaugtus ir nebenaudojamus vaikiškus rūbus bei daiktus ir įsigyti savo vaikams tinkamų. Šįkart mugėje bus galima rasti ir išskirtinės kokybės moteriškų daiktų skirtų pačioms mamoms. Mugė unikali tuo, kad kiekvienas daiktas turi turėti iš anksto namuose paruoštas etiketes, tad pardavėjai gali procesą stebėti savo kompiuterių ekranuose.

Mugės dalyviai yra kviečiami aukoti ir paremti pirmojo Lietuvoje hospiso vaikams, kuris bus kuriamas šalia pal. Mykolo Sopočkos slaugos namų suaugusiems, steigimą.

Pirmieji fotoįspūdžiai iš Mamų mugės:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis