Mūsų laiminga šeima +REZULTATAI

Kviečiame dalyvauti nuotraukų konkurse „Mūsų laiminga šeima“ ir laimėti naudingų prizų Jūsų šeimai.

Nesvarbu, kiek šeimos narių sudaro jūsų šeimą, keli ar visas būrys, visus kviečiame dalyvauti naujame nuotraukų konkurse. Rinksime tris laimėtojus, o dovanos tikrai vertos Jūsų pastangų.

Konkurso sąlygos:

Konkursui tinka kokybiškos bei temą atitinkančios nuotraukos.

Konkurso trukmė: iki birželio 15 dienos (imtinai).

Kiekviena šeima gali dalyvauti tiek kartų, kiek nori.

Pasibaigus konkursui, laimėtoją išrinks TavoVaikas.lt portalo redakcija, balsavimas tėra smagus žaidimas ir konkurso rezultatų nelemia.

Išrinksime 3 laimėtojus.

Prizus išsiųsime Jums į namus.

Apie dovanas:

Kiekvienas laimėtojas gaus po štai tokį AB „Naujoji Ringuva"dovanų rinkinį:


Europos Sąjungos ekologinis ženklas „Gėlė“ - tai ekologiškos produkcijos sertifikavimo ženklas, kuriuo pažymėti gaminiai atitinka aukštus kokybės ir aplinkos apsaugos reikalavimus. Šis ženklas suteikia vartotojui garantiją, kad tai yra aukštos kokybės švaros produktai, saugūs žmogui ir draugiški gamtai, šių produktų gamybai naudojamos lengvai biologiškai suyrančios, netoksiškos, nekeliančios pavojaus žmogui bei aplinkai žaliavos ir pakavimo medžiagos.

BALANCE linijos produktai, kuriems yra suteiktas ES ekologinis ženklas: ekologiškas skalbiklis spalvotiems audiniams, ekologiškas universalus skalbiklis, ekologiškas grindų ploviklis laminuotoms grindims ir linoleumui, ekologiškas grindų ploviklis medinėms grindims ir parketui, ekologiškas indų ploviklis.

KONKURSO REZULTATAI:

Dėkojame visiems dalyviams, o portalo redakcijos sprendimu, laimėtojais skelbiame:

Smerkiame nesąžiningus konkursų dalyvius ir perspėjame, kad už fotografijų (kaip ir bet kokio kito kūrinio) autorystės pasisavinimą gresia baudžiamoji atsakomybė ir laisvės atėmimas iki 2 metų pagal LR Baudžiamojo kodekso 191 straipsnį. Skaitytojus, pastebėjusius vogtas fotografijas, maloniai prašome nedelsiant pranešti redakcijai tavovaikas@delfi.lt.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis