Konkursas „Miegas – mano grožio paslaptis“ +REZULTATAI

Kviečiame dalyvauti konkurse, kuriame galima laimėti grožio dovanėlę mamai – „The Body shop“ dūminių aguonų tualetinio vandens.

Kaip manote, kodėl vos gimęs naujagimis tiek daug laiko praleidžia miegodamas? Taip, būtent miegodamas vaikelis auga ir stiprėja. Miegas jam reikalingas taip pat, kaip ir mamos pienas ar grynas oras.

Nuotraukų konkurse „Miegas – mano grožio paslaptis“ kviečiame dalyvauti visus miegalius. Ir visai mažučius, ir jau paūgėjusius. O gal nuotraukų archyve turite nuotraukų, kuriose įamžinta ir mama ar tėtis, saldžiai snaudžiantis kartu su mažyliu? Tinka ir jos!

Kol mažylis miega, mama gali skirti laiko sau. Būtent todėl šio konkurso dovanos yra skirtos mamoms. Kad jos galėtų pasilepinti ir nors minutėlei atitrūkti nuo kasdienybės rutinos.

Tad kviečiame dalyvauti naujame, saldžiai mieguistame konkurse!

Konkurso sąlygos:

Konkursui tinka kokybiškos bei temą atitinkančios nuotraukos.

Konkurso trukmė: 2015 m. vasario 16 - kovo 5 d.

Kiekviena šeima gali dalyvauti tiek kartų, kiek nori.

Pasibaigus konkursui, 3 laimėtojus išrinks TavoVaikas.lt portalo redakcija.

Kiekvienas laimėtojas gaus po dovanėlę.

Balsavimas, kuris vyksta konkurse, tėra smagus žaidimas, pramoga, kuri neturi įtakos konkurso rezultatams.

Laimėtas dovanas reiks atsiimti redakcijoje Vilniuje. Į kitus miestus nesiunčiame.

Apie dovanas:

Dūminių aguonų tualetinis vanduo

Tai – prieskonių, gėlių ir medienos aromatas. „The Body Shop“ dūminių aguonų kolekcijos priemonės papildytos rankomis skintų aguonų žiedlapių ekstraktu iš Ankaros regiono Turkijoje. Ši riboto tiražo kolekcija sukelia priklausomybę ir norą mėgautis kūniška malone dar ilgiau. Svaiginantis odos drėkinimas.


REZULTATAI:

Ačiū visiems už aktyvų dalyvavimą. Sveikiname tris laimėtojus, kuriems parašėme laišką, pasitikrinkite el.paštą.
Smerkiame nesąžiningus konkursų dalyvius ir perspėjame, kad už fotografijų (kaip ir bet kokio kito kūrinio) autorystės pasisavinimą gresia baudžiamoji atsakomybė ir laisvės atėmimas iki 2 metų pagal LR Baudžiamojo kodekso 191 straipsnį. Skaitytojus, pastebėjusius vogtas fotografijas, maloniai prašome nedelsiant pranešti redakcijai tavovaikas@delfi.lt.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis