Kas laimėjo žindymo istorijų konkursą?

Skelbiame visą mėnesį trukusio žindymo istorijų konkurso laimėtojas. Ačiū visoms už pasidalintą patirtį!

Visą mėnesį portale TavoVaikas.lt publikavome Jūsų atsiųstas žindymo istorijas. Šį naudingą konkursą surengėme ne šiaip sau - rugpjūčio 1-7 dienomis buvo minima Tarptautinė žindymo savaitė kasmet turi temą. Šiųmetė tema - „Žindymo parama: arčiau mamų".

TAIP PAT SKAITYKITE:
Naujas nuotraukų konkursas: mano Rugsėjo pirmoji!
Kviečia nuotraukų konkursas "Aš ir mano gyvūnas".

Egzistuoja daug mitų, kad „žindyti yra labai paprasta", „žindyti gali kiekviena", tačiau realybė dažnai būna kita. Tai patvirtinote ir jūs savo istorijomis, kurių būta visokiausių - ir liūdnų, ir linksmų, ir įkvepiančių.

Iš viso portale per mėnesį publikavome daugiau kaip dvidešimt jūsų atsiųstų pasakojimų. Dar tiek pat - netilpo, tačiau saugome jas savo archyve, ir prireikus, publikuosime. Dėkojame visoms mamoms už pasitikėjimą, už atvirumą ir už norą dalintis savo patirtimi, įkvepiant jaunas ar dar tik būsimas mamas.

Metas sužinoti, kam atitenka dovanos - leidyklos "Gimtasis žodis" išleista Julios Knop knyga „Didieji gyvenimo klausimai mažiesiems filosofams".

Redakcija savo simpatijas atiduoda ir apdovanoja šių istorijų autores:

Ligitai, papasakojusiai, kaip jai sekėsi žindyti neišnešiotus dvynukus. Istorija čia.

Editai, kurios atkaklumas grąžino sūneliui pieną. Istorija čia.

Mantei, kuri iki šiol žindo trejų metų sūnelį, nekreipdama dėmesio į aplinkinių reakcijas. Istorija čia.

Su laimėtojomis dėl prizo atsiėmimo susisieksime asmeniškai. Dar kartą ačiū ir iki kitų konkursų. Jeigu norite pasiūlyti temą konkursui, laukiame laiškų el. paštu tavovaikas@delfi.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis