Papasakokite savo vaiko vardo istoriją ir laimėkite kramtuką! REZULTATAI

Kviečiame dalyvauti konkurse, kuriame jūsų laukia dvi mielos dovanos mažyliams – kramtukai berniukui ir mergaitei.

Išrinkti vardą mažyliui nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Vieniems tėvams labai svarbi vardo reikšmė, kitiems - skambesys, o treti jį derina prie pavardės ar vyresnių vaikų vardų. Esame girdėję istorijų, kad vaikų vardus tėvai susapnuoja arba nesutarę gražiuoju, tiesiog „meta burtus“ ir taip išrenka vardą naujagimiui. O kaip jūs rinkote savo vaikučiui vardą?

Konkurso sąlygos:

Kviečiame papasakoti savo mažylio vardo rinkimo istoriją: kaip jūs pavadinote savo vaikelį ir kokia yra vardo atsiradimo istorija? Kas jums buvo svarbu, kai rinkote vaikui vardą, ar abu tėvai sutarėte iš pirmo karto dėl pasirinkimo? Kokie vardai - lietuviški, tarptautiniai ar savos kūrybos - jums labiausiai patinka?

Konkursas tęsiasi iki vasario 25 dienos.

Du laimėtojus burtų keliu išrinksime ir paskelbsime portale pasibaigus konkursui.

Vienam laimėtojui atiteks rausvas kramtukas mergaitei, kitam - berniukiškas kramtukas.

Apie dovaną:

„Little CHEW“ kramtukai – tai stilingi ir originalūs rankų darbų aksesuarai mamytėms, kuriuos mažyliai gali saugiai liesti, žaisti ir kramtyti. Spalvingi kramtukai atitinka sveikatos standartus, yra pagaminti iš 100 proc. silikono, minkšti ir atsparūs aukštai bei žemai temperatūrai, todėl juos labai lengva prižiūrėti. Jie lavina smulkiąją motoriką ir ypač praverčia norint pasikasyti dygstančius dantukus.

Gamintojo archyvas

KONKURSO REZULTATAI:

Gretai ir Indrei skiriame po dovanėlę.

Greta:

„Mūsų dukrytė yra vardu Fausta. Jai buvo jau 3 savaitės, bet vardo dar neturėjo, nes mamytei patiko vardas Fausta, o tėtukui - Gustė. Tačiau mamos variantas nugalėjo, pagrindinis kriterijus – nenorėjome kitų žmonių asociacijų, kurias sukeltų tas vardas. Faustų savo rate nepažinojome, o Gustų ir Gusčių pažįstame. Taip mūsų dukrytė tapo Fausta“.

Indrė:

„Mūsų sūnus yra Dominykas – mat mūsų poros medus buvo kopinėtas Dominikos Respublikoje“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis