Laimėkite LEGO DUPLO savo mažyliams! Rezultatai

Kviečia nuotaikingas nuotraukų konkursas „Kelionė su mažyliu“, kuriame net 5 laimingieji gaus po šaunią dovaną – LEGO DUPLO savo mažyliui.

DUPLO kviečia mažylius į kelionę aplink pasaulį

Vaikams žaidimas – tai tarsi kelionė ir pažintis su dar neatrastu pasauliu. Tėvų papasakota nauja istorija apie nematytą gyvūną ar žmones, gyvenančius kitame kontinente, gali virsti nauju žaidimo scenarijumi.

Su naujuoju spalvotų LEGO® DUPLO® kaladėlių rinkiniu „Aplink pasaulį“, skirtu vaikams nuo 2 iki 5 m., mažieji atradėjai gali keliauti iš vieno žemyno į kitą ir jame atrasti skirtingus gyvūnus bei žmones.

Nuostabioje kelionėje laukia pažintis su savana, atšiauria Antarktida, kur nuo ledo kalnų čiuožinėja pingvinai, paslaptingi miškai, olos ir šventyklos, kurias pats mažylis galės sukonstruoti. DUPLO® kaladėlių rinkinyje „Aplink pasaulį“ yra 5 figūrėlės ir 17 skirtingų gyvūnėlių iš įvairiausių pasaulio kampelių. Mažieji keliautojai gali leistis į kelionę po 4 kontinentus savo sukonstruotu laivu arba lėktuvu. Keliaudami ir žaisdami kartu tėveliai savo mažyliams gali tiek daug papasakoti apie nematytus gyvūnus, gamtą ir žmonių gyvenimo papročius skirtinguose žemynuose!

KONKURSO SĄLYGOS:

Konkursas „Kelionė su mažyliu“ trunka iki birželio 7 dienos.

Nuotraukas reikia talpinti į žemiau esančią platformą. (Dažniausia klaida, kodėl nepavyksta įkelti nuotraukos – ji per didelė, sumažinkite, jei nesiseka. O jei ir tada nepavyksta, siųskite mums el.p. tavovaikas@delfi.lt).

Viena šeima dalyvauti konkurse gali tiek kartų, kiek nori.

Konkursui tinka kokybiškos ir temą atitinkančios nuotraukos.

Nepamirškite nuotraukos įdomiai užvadinti.

Rašydami naudokite lietuviškas raides.

5 konkurso laimėtojus rinks redakcija, balsavimas tėra smagus žaidimas, neturintis jokios įtakos rezultatams.

Laimėtojai bus paskelbti portale TavoVaikas.lt.

Dovanas kviesime atsiimti redakcijoje Vilniuje.

DOVANOS:

LEGO® DUPLO® dovanų rinkinys „Viskas viename"

Gamintojo nuotr.

Legendinėje kaladėlės formos LEGO® dėžutėje mažyliai ras įvairių spalvotų kaladėlių rinkinį. Iš jų galės sukonstruoti medžius, namą, netgi mažą pastogę, kurioje galės žaisti katė ir šuo.

Nuotrauka laimėtoja:

LEGO® DUPLO® Mano pirmasis sunkvežimis

Gamintojo nuotr.

Sunkvežimį lengva sukonstruoti iš didelių DUPLO kaladėlių, kurios specialiai sukurtos, kad būtų smagios ir saugios mažoms rankutėms. Rinkinyje yra 8 poros spalvingų kaladėlių su maisto produktų piešiniais – puikiai tinka žaidžiant derinimo ar atminties lavinimo žaidimus. Taip pat yra prekystalis, atveriantis galimybes žaisti įvairiausius žaidimus vaidmenimis. Rinkinyje yra 2 vaiko DUPLO figūrėlės ir katė.

Nuotrauka laimėtoja:

LEGO® DUPLO® Žirgai

Gamintojo nuotr.

Aptvare yra kumelė ir jos kumeliukas, kuriems reikia priežiūros! Jiems reikia sukonstruoti gardelį ir pripildyti lovį vandens, žirgus taip pat reikia sušukuoti, išmaudyti, pabalnoti, o tuomet jau galima lėkti pro vartus laukais!

Nuotrauka laimėtoja:

LEGO® DUPLO® „Mano pirmasis žaidimų namelis“

Gamintojo nuotr.

Iš didelių kaladėlių mažyliai gali susikontruoti spalvingą žaidimų namelį ir išmokti svarbiausių dienos ritualų. Specialios dekoruotos kaladėlės vaizduoja kasdienius daiktus, kurių kasdien mums prireikia ryte ir vakare. Šis rinkinys ne tik padės lavinti konstravimo įgūdžius, bet ir išmokti dienos ritualų.

Nuotrauka laimėtoja:

LEGO® DUPLO® „Savana“

Gamintojo nuotr.

Mažieji gyvūnų mylėtojai galės susipažinti su savanoje gyvenančiais gyvūnais ir patirti daug nuotykių, konstruodamas bei kurdamas žaidimo scenas. Rinkinyje yra spalvotų kaladėlių, iš kurių galima sukurti medį, o taip pat moteriška figūrėlė, liūtas bei žirafa.

Nuotrauka laimėtoja:

Smerkiame nesąžiningus konkursų dalyvius ir perspėjame, kad už fotografijų (kaip ir bet kokio kito kūrinio) autorystės pasisavinimą gresia baudžiamoji atsakomybė ir laisvės atėmimas iki 2 metų pagal LR Baudžiamojo kodekso 191 straipsnį. Skaitytojus, pastebėjusius vogtas fotografijas, maloniai prašome nedelsiant pranešti redakcijai tavovaikas@delfi.lt.

Užsakymo nr.: PT_71221168

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis