Receptai vaikams: naminiai guminukai

Yra vaikų, o, ką čia slėpsi, ir suaugusių, kurie tiesiog galvas pametę dėl saldumynų, pavyzdžiui, guminukų. Tad kaip pasidaryti naminių guminukų, kurie yra sveikesnė pirktinių gardėsių alternatyva?

Net neabejojame, kad prisiekę saldumynų mėgėjai tikrai pamils šiuos naminius guminukus, kuriuos pasidaryti - itin paprasta.


Ingredientai

Išeis 48 guminukai

300 ml sulčių (ypač tinka granatų, obuolių),

120 g cukraus,

40 g želatinos (apie 50-60 ml).


Kaip gaminti?

Viską sumaišome, palaukiame kol išbrinks želatina ir kaitindami ant nedidelės ugnies ištirpiname. Leidžiame kiek pravėsti ir supilstome į silikonines saldainių formeles.Statome sustingti į šaldytuvą 1 valandai, po to paliekame apdžiūti kambario temperatūroje.

Apdžiūvusius guminukus galima pavolioti kukurūzų krakmole, jo perteklių atsargiai nuvalant virtuviniu teptuku. Tuomet guminukai tampa matiniai, kaip „tikrieji“ guminukai iš parduotuvės.Ką daryti jei specialių formelių neturite?

Šokoladinių saldainių dėžutės dažnai turi tokius plastikinius įdėklus, kuriuose skanumynai po vieną į atskirą skyrelį sutūpę. Štai tuos dėžučių „vidurius“ galima puikiai panaudoti gaminant guminukus.Arba atsidaryti šaldiklį, išmesti lauk ledukus (na, galima ir nemesti, tik iškraustyti į kitą talpą), o jų formeles vėlgi panaudoti guminukams gaminti.


Alvilės Rimaitės nuotraukos

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis