Nėščia Švedijos princesė dėvi suknelę su paslaptimi

Švedijos Karalienė Silvia ir Karalius Carlas Gustafas netrukus džiaugsis turėdami dar daugiau anūkų – juos padovanos besilaukiančios duktė ir marti.

Švedijos karališkoje šeimoje – nėštumo nuotaikos. Šiuo metu laukiasi sosto įpėdinė, princesė Victoria su vyru Danieliu. Taip pat tėčiu netrukus taps ir anūką karaliams padovanos jaunesnysis Victorios brolis - princas Carlas Philipas su žmona, princese Sofia.

Vasario trečiąją iškilmingos vakarienės metu buvo galima pamatyti abi poras, kurias netrukus aplankys gandrai.

Victoria, kuri jau augina trejų metų dukrytę Estelle, gimdys pirmesnė. Nepranešama, ko ji laukiasi - sūnaus ar dukters. Tačiau Švedijos žiniasklaida ne kartą yra išsakiusi spėjimą, kad gims dvyniai, tik karališkoji šeima to neskelbia nenorėdama papildomo dėmesio.

Iškilmingam vakarui Victoria pasirinko žemę siekiančią suknelę. Jos istorija - ypatinga. Tą pačią suknelę Victoria dėvėjo 2011 metais per iškilmingą vakarienę, skirtą Nobelio premijų įteikimui. Tąkart suknelė taip pat papuošė besilaukiančią princesę - ji laukėsi pirmagimės Estelle.

Graži tradicija, kurią puoselėja Švedijos karališkosios šeimos atžala. Kas žino, ar bus proga mums pamatyti suknelę ir trečią kartą?

Carlas Philipas su žmona, princese Sofia, laukiasi pirmojo vaikelio. Praėjusią vasarą atšventę vestuves, jie apie pirmagimio laukimą pranešė vėliau už princesę Victorią.

Vakarui Sofia išsirinko blizgančią ir aptemptą suknelę, išryškinančią suapvalėjusį pilvuką.

Švedijos Karalienė Silvia ir Karalius Carlas Gustafas šiuo metu turi tris anūkus – jau minėtąją Victorios dukterį Estelle bei du viduriniosios dukters – princesės Madeleine – vaikučius.

Scanpix

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis