Agnė Grigaliūnienė kviečia tėvus praleisti daugiau laiko su vaikais

Vaikų žaislų parduotuvę atidariusi dviejų vaikų mama Agnė Grigaliūnienė, kalbėdama apie vaikų stilių ir šiuolaikinių žaislų madas, teigia, kad nuolat skubantys tėvai su savo atžalom praleidžia neįtikėtinai mažai laiko.


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Pasak žinomos moters, šiuolaikinės mamos dažnai vaikų stiliumi ir mada rūpinasi labiau nei kokybiškai praleistu laiku kartu. „Norėčiau, kad madinga būtų daugiau laiko praleisti su vaikais. Tuomet vaikų „stilius“ atsispindės laimingose jų akyse", - pažymi žinoma moteris.

Agnės Grigaliūnienės nuomone, „suinventorizuoti" drauge su vaikais praleistą laiką ir pamatyti rezultatus praverstų kone kiekvienam atžalas auginančiam.

„Gal vertėtų pagalvoti apie žaislus, kurie į žaidimus įtraukia ir artimus žmones, tėvus, senelius. Mane labai džiugina, kad vis daugiau žmonių tokias žaidimo priemones įvertina. Tai reiškia, kad žmonės bent truputį daugiau praleidžia su savo vaikais laiko", - džiaugiasi Agnė.

Kalbėdama apie šiandieninius tėvų ir vaikų poreikius, Agnė akcentuoja, kad visame kame nugali patogumas. „Aišku, gimus Jonytei sunku kartais susilaikyti neįsigijus kokios gražios ir nepraktiškos suknelės, bet - bet kokiu atveju stengiuosi, kad tai bent minimaliai būtų patogu", - šypsosi mama.

Svarbiausia, anot Agnės Grigaliūnienės, nuo vaikystės skiepyti teisingas vertybes ir skonį: „Pati stengiuosi savo vaikuose ugdyti mandagumą, tvarką, norą gražiai gyventi - pradedant nuo pusryčių stalo, baigiant tvarkingu pamokų ruošimu. Namuose skamba tik gera muzika, einame į parodas, teatrus. Kol galiu pasiūlyti - renkuosi natūralių medžiagų aprangą, subtilius ir įdomius žaislus".

Šį penktadienį Agnė, prisijungus prie „Shopping Night Out" renginio, kviečia visus tėvus ne tik pasiduoti pirkimo karštligei, bet ir susimąstyti apie laiką praleistą drauge su atžalomis bei užsukti į jos parduotuvę senamiestyje kavos puodeliui ir diskusijai „Iš kur atsiranda suaugusieji".

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis