Mažojo princo gimtadienio proga paviešino jo naują nuotrauką

Šiandien Didžiosios Britanijos numylėtasis princas George'as švenčia antrąjį gimtadienį. Sveikiname sosto paveldėtoją!

Kensigtono rūmai savo socialinio tinkle Twitter paskyroje dar išvakarėse iš anksto informavo, jog Didžiosios Britanijos princo George'o antrojo gimtadienio proga išplatins jo naująją nuotrauką. Kaip tarė, taip ir padarė.

Iki šiol nematytoje fotografo Mario Testino nuotraukoje liepos 22 dieną antrąjį gimtadienį švęsiantis princas George'as įamžintas su tėčiu, princu Williamu (33). Užfiksuota itin žaisminga akimirka. Antrąjį gimtadienį švenčiantis mažylis atrodo taip, lyg ruoštųsi tuoj, tuoj iškrėsti kokią nors išdaigą. Gerai nusiteikęs ir jo tėtis, princas Williamas, kuris su žmona, Kembridžo hercogiene Kate Middleton (33) gegužės pradžioje antrą kartą tapo tėvais - susilaukė dukrytės Charlotte.

Nuotrauka padaryta liepos 5 dieną, kai buvo krikštijama mažoji princesė Charlotte. Jos autorius - garsusis fotografas Mario Testino (60).

Iškilmių dieną princas George'as buvo aprengtas baltais marškinėliais su raudonais ornamentais – tai yra jo tėčio rūbo kopija, kurią princas Williamas dėvėjo prieš tris dešimtmečius.

Nuotrauką Karališkųjų rūmų atstovai pavadino šmaikščiai: "Tik pažiūrėkite, kam rytoj sukanka dveji metai!".


Dvejų metukų neturintis sosto princas yra trečiasis eilėje į Didžiosios Britanijos sostą po savo tėčio bei senelio princo Charles.

Nuotraukų galerijoje – naujausios princo George'o nuotraukos, padarytos per jo sesutės Charlotte krikštynas.

Su gimtadieniu, mažasis prince!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis