Paviešintos oficialios princesės Charlotte krikštynų nuotraukos (FOTO)

Didžiosios Britanijos princas Williamas su žmona Kembridžo hercogiene Kate Middleton liepos 5 dieną pakrikštijo savo dviejų mėnesių dukrytę Charlotte. Šiandien karališkieji rūmai išplatino oficialias krikštynų nuotraukas.

Kaip ir įprastai, pirmieji oficialias krikštynų nuotraukas pamatė socialinio tinklo Twitter gerbėjai. Čia, karališkųjų rūmų paskyroje, jos ir buvo publikuotos.

Kol kas smalsuolių dėmesiui pateiktos 4 nuotraukos. Viena - bendra nuotrauka su artimiausiais krikštynų svečiais ir kitos su mažyle Charlotte bei netrukus 2 metų gimtadienį švęsiančiu princu George.

Charlotte buvo pakrikštyta toje pačioje bažnyčioje, kurioje buvo krikštijama tragiškai žuvusi princesė Diana, Charlotte močiutė.

Krikštynose dalyvavo karalienė ir jos vyras princas Philipas, Williamo tėvas princas Charlesas ir jo žmona Camilla, taip pat Kate tėvai - Carole ir Michaelas Middletonai. Tarp garbingų svečių nebuvo princo Williamo brolio Harry (30), kuris su misija išvykęs į Afriką.

Liepos pabaigoje Didžiosios Britanijos princas Williamas su šeima švęs dar vieną jų šeimai svarbią datą - princui George liepos 22 dieną sukaks 2 metai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis