Pakrikštyti Monako karališkieji dvynukai PAPILDYTA+FOTO

Dar nespėjo nutilti šurmulys Didžiojoje Britanijoje, kur prieš savaitę, gegužės 2 dieną, gimė mažoji princesė, Princo Williamo ir Kembridžo kunigaikštienės Kate Middleton dukrytė, o akys krypsta į dar vieną karališkąją šeimą ir jos kūdikius. Gegužės 10 dieną pakrikštyti Monako sosto įpėdiniai dvyniai Jacques ir Gabriella.

Dvyniams krikštynų dieną sukanka lygiai penki mėnesiai. Monako bei viso pasaulio smalsuoliai antrą kartą pamatė juos viešumoje. 2014 metų gruodžio 10 gimę dvyniai iki šiol vienintelį kartą viešai buvo pristatyti netrukus po gimimo, kai su tėvais pozavo susirinkusiems monakiečiams rūmų balkone.

Nuotraukų galerija – iš šiandien vykusių krikštynų:

TAIP PAT SKAITYKITE:

Šiuolaikinių tėvų klaida: dėl to vaikus užklumpa šimtai ligų

Kaip šiandien sekasi ketvertuko besilaukiančiai 65 metų moteriai

Priminsime, kad 2011 metais susituokę kunigaikštis Albertas (57) ir kunigaikštienė Charlene (37) dvynių susilaukė 2014 metų gruodžio 10 dieną. Jie gimė Monake, Charlene anytos, kunigaikštienės Grace, vardo ligoninėje. Mergaitė pavadinta Gabriella Therese Marie, o dviem minutėm jaunesnis brolis – Jacques Honoré Rainier. Pastarasis vardas suteiktas kunigaikščio Alberto tėvo garbei – kunigaikštis Rainier mirė 2005 metais.

Nors dukrytė ir gimė pirmoji, šalies sosto pirmuoju įpėdiniu tampa berniukas. Monake galiojantis įstatymas suteikia šią privilegiją berniukams, nesvarbu, kad jie yra jaunesni už seses.

AP/Scanpix

Dvyniai gimė anksčiau numatyto laiko, todėl kurį laiką turėjo praleisti ligoninėje. Tik po kelių savaičių kunigaikštis parsivežė į namus pagausėjusią šeimyną.

AFP/Scanpix

Krikštynoms pasirinkta data neatsitiktinė. Gegužės 10 dieną daugelyje pasaulio šalių, Monake taip pat, švenčiama Motinos diena.

Monako katedroje mažylius pakrikštijo arkivyskupas Bernardas Barsi, kuris sutuokė Albertą bei Charlene. Abu vaikai turės skirtingus krikšto tėvus, jais pakviesti tapti artimiausi giminaičiai.

AFP/Scanpix

Krikštynas buvo galima stebėti dideliame ekrane prie rūmų, taip pat jos buvo transliuojama per televiziją bei internete.

Po iškilmių Katedroje, Albertas ir Charlene pėsčiomis grįžo iki rūmų, tai yra maždaug 200 metrų. Tuo metu karališkąją šeimą sveikino visi susirinkusieji.

Nuotraukų galerijoje - šios dienos krikštynų akimirkos.

Visą laiką santūri ir mąsli kunigaikštienė Charlene krikštynų dieną buvo linksmai nusiteikusi ir daug šypsojosi. Akivaizdu, kad motinystė jai suteikė daug laimės.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis