Vaikai, kurie užaugo su TAVO VAIKO žurnalu: kai svajonės pildosi

Viena populiariausių TAVO VAIKO žurnalo rubrikų - „Redakcijos kūdikis“. Visus metus redakcija stebi ir aprašo kūdikio vystymąsi nuo gimimo iki metų.

Pirmasis „redakcijos" kūdikis

Prieš 18 m. į šį pasaulį atkeliavo Eigirdas Kaminskas, kuris ir tapo pirmuoju „redakcijos" kūdikiu. Nuo 1999 m. pabaigos (berniukas gimė lapkričio 12 d.) ir beveik visus 2000-uosius kiekvieną mažą ir didelį Eigirdo laimėjimą stebėjo ir fiksavo „Tavo vaikas" redakcija. Mama Lina buvo pirmoji, pasiryžusi auginti kūdikį viešai, dalytis visais džiaugsmais ir vargais, gal ir ne visai savo noru, nes kai atsirado idėja sukurti naują ir unikalų – „redakcijos" kūdikio projektą, ji buvo mūsų žurnalo kalbos redaktorė ir kaip tik laukėsi. Lina buvo ta, kuri „pralaužė ledus", kad kitoms būtų drąsiau pasakoti apie tai, kaip auga jų kūdikiai. Dabar Eigirdas – jau didelis ir tvirtas vyrukas, mokosi Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje. Lina pasakojo, kad vos prieš kelerius metus knygų mugėje prie jo priėjo moteris ir paklausė, kaip gyvena Eigirdas...

TAVO VAIKAS

Lina anuomet kruopščiai skaičiavo, kiek kiekvieną mėnesį išleisdavo svarbiausiems kūdikio poreikiams, toji suma vidutiniškai siekė apie 365 Lt (105 Eur). Ar tokios sumos užtektų mamai šiandien?

TAVO VAIKAS

Neišmatuojama vertė

Monika Šliupienė ( m.). prieš ketverius metus laukdamasi pirmagimio į redakciją atsiuntė gražią ir šiltą savo dienoraščio ištrauką apie naujos gyvybės laukimą, netruko sulaukti ir vyriausiosios redaktorės skambučio, su pasiūlymu „auginti" kūdikį kartu. Moteris mielai sutiko, tuo metu ji kaip tik ieškojo tikrojo savo pašaukimo, nes laimingos ateities su šeima, būdama teisininkė, ji nematė. Ieškodama sau mielos veiklos, atrado kokybišką kosmetiką, puikią kompaniją ir galimybę dirbti taip, kad nenukentėtų ir šeimos poreikiai. Jos dukrytei Elenytei tapus „redakcijos" kūdikiu, Monika pastebėjo, kad ją atpažįsta gatvėje, poliklinikoje, net per darbinius susitikimus nereta moteris paklausdavo: „Ar ne jūs auginate dukrytę Eleną?" Jauna moteris sako, kad šiek tiek pabuvus žurnalo puslapiuose, atsirado daugiau drąsos, kuri labai pravertė jos versle, išmokė labiau planuoti savo laiką, o kur dar neįkainojami pirmųjų metų dukrytės kasmėnesiniai dienoraščiai ir profesionalios nuotraukos. Monika sako, kad žvaigžde netapo, tačiau pasitikėjimo, mokėjimo išeiti iš savo patogumo zonos bendravimas su „Tavo vaikas" kolektyvu tikrai pridėjo. Dabar Monika auginą antrą dukrytę ir sako, jei dar kartą pasitaikytų proga, mielai viską pakartotų.

TAVO VAIKAS

Išsipildžiusios svajonės

Ieva Arnauskienė (32 m.) žurnale pirmą kartą pasirodė prieš beveik devynerius metus, tuomet jos dvynukai – Džiugas ir Mažvydas tapo fotoreportažo apie maudynes herojais.

TAVO VAIKAS

Berniukams šiandien jau devyneri, o Ieva keletą „Tavo vaiko" egzempliorių laiko net neišpakuotų, gal atiduos savo sūnums, kai jie sulauks pilnametystės. Praėjus septyneriems metams Ieva susilaukė dar vienos porelės – pagimdė mergaites Ulą ir Mėtą. Vėl redakcija pasibeldė į duris, kaip neaprašysi tokio stebuklo! Ieva jau turėjo susikūrusi savo internetinę paskyrą Two makes six ir žengė pirmuosius žingsnius kaip vaikų stilistė, po gražaus ir jautraus straipsnio „Dukart dvigubai apdovanota" gerbėjų ir sekėjų labai padaugėjo. Mamos pirko žurnalą, skaitė ir siuntė Ievai komplimentus. Dvynukės Ula ir Mėta – gražios kaip lėlytės, dalyvavo ir mados fotosesijoje „Basa vasara".

TAVO VAIKAS

Dabar Ieva realizuoja savo svajonę ir su savo vaikais pataria kitoms mamoms, kaip sukurti stilingą vaikystę. Kažkada būrėja Ievai išbūrė iš delno, kad ji turės aštuonis vaikus, tai gali būti, kad ją dar ne kartą pamatysite žurnalo puslapiuose...

***

Vasario mėnesio TAVO VAIKO žurnale skaitykite:

Dainininkas Justinas Jarutis atvirai apie savo tėvystę;

Vaikas masturbuojasi: ką svarbu žinoti tėvams;

Pirma mamos ir vaiko diena: į ką atkreipti dėmesį;

Ar tikrai reikia vaikui pietų miego?

Nauja mada – ritualiniai gimtadieniai;

Trio karta: mama, kūdikis ir telefonas.

Prenumeruojantiems žurnalą – dovana. Ieškokite jos ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis